Ліга Європи УЄФА 2017—2018 |
Деталі турніру |
---|
Дата | 29 червня 2017 — 16 травня 2018 |
---|
Кількість команд | 48+8 (основний турнір) 157+33 (кваліфікація) (з 55 асоціацій) |
---|
Стадіони | Європа |
---|
Призери |
---|
Переможець | Атлетіко (3-й титул) |
---|
Фіналіст | Марсель |
---|
Статистика турніру |
---|
Матчів зіграно | 205 |
---|
Голів забито | 556 (2.71 за матч) |
---|
Глядачів | 4 545 716 (22 174 за матч) |
---|
Найкращий бомбардир(и) | Аріц Адуріс Чіро Іммобіле (по 8 голів) |
---|
|
Ліга Європи УЄФА 2017–2018 — дев'ятий розіграш щорічного футбольного клубного змагання, яке до зміни формату називалось «Кубок УЄФА». Фінальний матч відбувся в Десін-Шарп'є, Франція на стадіоні «Парк Олімпік Ліонне». Втретє кубок Ліги Європи здобув іспанський Атлетіко.
Переможець турніру кваліфікувався до Ліги чемпіонів УЄФА 2018-19, а також отримав право зіграти проти переможця Ліги чемпіонів УЄФА 2017-18 в Суперкубку УЄФА 2018.
Розподіл асоціацій
У Лізі Європи УЄФА 2017-18 візьмуть участь 190 команд з усіх 55 асоціацій членів УЄФА. Рейтинг асоціацій, оснований на таблиці коефіцієнтів УЄФА, використовується для визначення кількості команд-учасниць для кожної асоціації:
- Асоціації 1-51 (крім Ліхтенштейну) представлені трьома (3) командами
- Асоціації 52-54 представлені двома (2) командами
- Ліхтенштейн та Косово представлені однією (1) командою
- А також 33 команди-невдахи Ліги чемпіонів УЄФА 2017-18 переходять в Лігу Європи
Рейтинг асоціацій
Асоціації отримують місця у Лізі Європи УЄФА 2017-18 відповідно до таблиці коефіцієнтів УЄФА 2016 (з 2011 по 2016 рік).
Позначення:
- (ЛЄ) – вакантна путівка через те, що переможець Ліги Європи потрапив до Ліги чемпіонів
Рейтинг | Асоціація | Коеф. | К-ть команд | 1 | Іспанія | 105,713 | 3 | 2 | Німеччина | 80,177 | 3 | Англія | 76,284 | 3-1 (ЛЄ) | 4 | Італія | 70,439 | 3 | 5 | Португалія | 53,082 | 6 | Франція | 52,749 | 7 | Росія | 51,082 | 8 | Україна | 44,883 | 9 | Бельгія | 40,000 | 10 | Нідерланди | 35,563 | 11 | Туреччина | 34,600 | 12 | Швейцарія | 33,775 | 13 | Чехія | 32,925 | 14 | Греція | 29,700 | 15 | Румунія | 25,383 | 16 | Австрія | 25,100 | 17 | Хорватія | 23,875 | 18 | Польща | 22,500 | 19 | Кіпр | 22,175 | | Рейтинг | Асоціація | Коеф. | К-ть команд | 20 | Білорусь | 20,000 | 3 | 21 | Швеція | 19,875 | 22 | Норвегія | 19,250 | 23 | Ізраїль | 18,625 | 24 | Данія | 18,600 | 25 | Шотландія | 17,300 | 26 | Азербайджан | 14,875 | 27 | Сербія | 14,625 | 28 | Казахстан | 14,125 | 29 | Болгарія | 13,125 | 30 | Словенія | 13,125 | 31 | Словаччина | 12,000 | 32 | Ліхтенштейн | 10,500 | 1 | 33 | Угорщина | 9,875 | 3 | 34 | Молдова | 9,125 | 35 | Ісландія | 8,750 | 36 | Грузія | 8,125 | 37 | Фінляндія | 7,400 | | Рейтинг | Асоціація | Коеф. | К-ть команд | 38 | Боснія і Герцеговина | 7,125 | 3 | 39 | Албанія | 6,625 | 40 | Македонія | 6,000 | 41 | Ірландія | 5,450 | 42 | Латвія | 5,375 | 43 | Люксембург | 5,250 | 44 | Чорногорія | 4,875 | 45 | Литва | 4,625 | 46 | Північна Ірландія | 4,500 | 47 | Естонія | 4,250 | 48 | Вірменія | 4,125 | 49 | Фарерські острови | 3,625 | 50 | Мальта | 3,583 | 51 | Уельс | 3,500 | 52 | Гібралтар | 1.000 | 2 | 53 | Андорра | 0.999 | 54 | Сан-Марино | 0.333 | 55 | Косово | 0.000 | 1 | |
Розподіл за раундами
Раунд | Команди, що починають з цього раунду | Команди, що вийшли з попереднього раунду | Команди, що вибули з Ліги Чемпіонів |
Перший кваліфікаційний раунд (102 команди) | - 31 володар кубків асоціацій 25-55
- 36 клубів, що зайняли другі місця в асоціаціях 18-54 (крім Ліхтенштейну)
- 35 клубів, що зайняли треті місця в асоціаціях 16-51 (крім Ліхтенштейну)
| | |
Другий кваліфікаційний раунд (66 команд) | - 7 володарів кубків асоціацій 18-24
- 2 клуби, що зайняли другі місця в асоціаціях 16-17
- 6 клубів, що зайняли четверті місця в асоціаціях 10-15
| - 51 переможцець першого кваліфікаційного раунду
| |
Третій кваліфікаційний раунд (58 команд) | - 5 володарів кубків асоціацій 13-17
- 9 клубів, що зайняли треті місця в асоціаціях 7-15
- 5 клубів, що зайняли четверті місця в асоціаціях 5-9
- 3 клуби, що зайняли п'яті місця в асоціаціях 4-6 (Володар кубка ліги для Франції)
- 3 клуби, що зайняли шості місця в асоціаціях 1-3 (Володар кубка ліги для Англії)
| - 33 переможці другого кваліфікаційного раунду
| |
Раунд плей-оф (44 команди) | | - 29 переможців третього кваліфікаційного раунду
| - 15 клубів, які вибули після третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА
|
Груповий етап (48 команд) | - 12 володарів кубків асоціацій 1-12
- 1 клуб, що зайняв четверте місце в асоціації 4
- 3 клуби, що зайняли п'яті місця в асоціаціях 1-3
| - 22 переможці раунду плей-оф
| - 10 клубів, які вибули після раунду плей-оф Ліги чемпіонів УЄФА
|
Плей-оф (32 команди) | | - 24 команди, що зайняли перші два місця в груповому етапі
| - 8 команд, що зайняли треті місця в груповому етапі Ліги чемпіонів УЄФА
|
Список учасників
Теги в дужках вказують на те, як команда потрапила в турнір:
- ПК: переможець національного кубка
- 2-е, 3-є, 4-е, і т. д.: позиція в чемпіонаті
- ПП: переможці післясезонного європейського плей-оф
- ЛЧ: команди, що вибули з Ліги чемпіонів
- ГР: груповий етап
- П-О: раунд плей-оф
- 3КР: 3-й кваліфікаційний раунд
- Примітки
- ^ Болгарія (BUL): ЦСКА, що посів 2-е місце в Професіональній футбольній групі А 2016–2017, кваліфікувалася до першого кваліфікаційного раунду, але не був допущений до змагань УЄФА через те, що клуб було визнано реорганізованим як новий, таким чином не пройшовши «правило трьох років».[1] Отже, путівка надана Дунаву, що посів 4-е місце.
- ^ Ірландія (IRL): Деррі Сіті розташований у Північній Ірландії, але бере участь у Лізі Європи через одну із путівок від Ірландії (усі очки коефіцієнту, які здобуває цей клуб, нараховуються Ірландії, а не Північній Ірландії).
- ^ Косово (KOS): Беса, переможець Кубка Косова з футболу 2016—2017, кваліфікувався до першого кваліфікаційного раунду, але не отримав ліцензію від УЄФА.[2] Отже, путівка надана Приштині, що посіла 2-е місце в Чемпіонаті Косова з футболу 2016—2017
- ^ Мальта (MLT): Біркіркара, що посіла 3-є місце в Чемпіонаті Мальти з футболу 2016–2017, кваліфікувалася до першого кваліфікаційного раунду, але не отримала ліцензію від УЄФА.[3] Отже, путівка надана Валетті, що посіла 4-е місце.
- ^ Румунія (ROU): Волунтарі, переможець Кубка Румунії з футболу 2016—2017, кваліфікувався до третього кваліфікаційного раунду, та Клуж, що посів 4-е місце в Лізі I 2016—2017, кваліфікувався до другого кваліфікаційного раунду, але обидва не отримали ліцензію від УЄФА.[4] Отже, путівка в третій кваліфікаційний раунд надана Університаті (Крайова), що посіла 5-е місце, а путівка в другий кваліфікаційний раунд надана Астрі, що посіла 6-е місце.
Розклад матчів і жеребкувань
Всі жеребкування пройдуть у штаб-квартирі УЄФА в Ньйоні, Швейцарія, якщо не вказано інше.
Фаза | Раунд | Жеребкування | Перший матч | Матч-відповідь |
Кваліфікація | Перший кваліфікаційний раунд | 19 червня 2017 | 29 червня 2017 | 6 липня 2017 |
Другий кваліфікаційний раунд | 13 липня 2017 | 20 липня 2017 |
Третій кваліфікаційний раунд | 14 липня 2017 | 27 липня 2017 | 3 серпня 2017 |
Кваліфікаційний плей-оф | Раунд плей-оф | 4 серпня 2017 | 17 серпня 2017 | 24 серпня 2017 |
Груповий турнір | Тур 1 | 25 серпня 2017 (Монако) | 14 вересня 2017 |
Тур 2 | 28 вересня 2017 |
Тур 3 | 19 жовтня 2017 |
Тур 4 | 2 листопада 2017 |
Тур 5 | 23 листопада 2017 |
Тур 6 | 7 грудня 2017 |
Плей-оф | 1/16 фіналу | 11 грудня 2017 | 15 лютого 2018 | 22 лютого 2018 |
1/8 фіналу | 23 лютого 2018 | 8 березня 2018 | 15 березня 2018 |
Чвертьфінал | 16 березня 2018 | 5 квітня 2018 | 12 квітня 2018 |
Півфінал | 13 квітня 2018 | 26 квітня 2018 | 3 травня 2018 |
Фінал | 16 травня 2018 на «Парк Олімпік Ліонне», Десін-Шарп'є |
Кваліфікація
У кваліфікаційних раундах і плей-оф команди розподіляються на сіяні та несіяні відповідно до їхнього рейтингу у таблиці коефіцієнтів УЄФА—2017,[5] за якими проводиться жеребкування, що розподіляє пари у двоматчевому протистоянні. Команди з однієї країни не грають одна з одною.
Перший кваліфікаційний раунд
Жеребкування відбулося 19 червня 2017 року. Перші матчі відбулися 29 червня 2017 року, матчі-відповіді — 4 та 6 липня 2017 року.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
Маккабі (Тель-Авів) | 5:0 | Тирана | 2:0 | 3:0 |
Младост (Лучані) | 0:5 | Інтер | 0:3 | 0:2 |
Ширак | 2:4 | Горіца | 0:2 | 2:2 |
Шкендія | 7:0[6] | Дачія | 3:0 | 4:0 |
Тренчин | 8:1 | Торпедо | 5:1 | 3:0 |
Кайрат | 8:1 | Атлантас | 6:0 | 2:1 |
Чихура | 1:2 | Альтах | 0:1 | 1:1 |
Зіра | 4:1 | Діфферданж 03 | 2:0 | 2:1 |
Левські | 3:1 | Сутьєска | 3:1 | 0:0 |
Лех | 7:0 | Пелістер | 4:0 | 3:0 |
Бейтар | 7:3 | Вашаш | 4:3 | 3:0 |
Фола | 3:2 | Мілсамі | 2:1 | 1:1 |
Воєводина | 2:3 | Ружомберок | 2:1 | 0:2 |
Іртиш | 3:0 | Дунав | 1:0 | 2:0 |
Младост | 4:0 | Гандзасар | 1:0 | 3:0 |
Широкі Брієг | 2:0[6] | Ордабаси | 2:0 | 0:0 |
Партизані | 1:4 | Ботев (Пловдив) | 1:3 | 0:1 |
Пюнік | 1:9[6] | Слован (Братислава) | 1:4 | 0:5 |
Динамо (Батумі) | 0:5[6] | Ягеллонія | 0:1 | 0:4 |
Відеотон | 5:3 | Бальцан | 2:0 | 3:3 |
Црвена Звезда | 6:3 | Флоріана | 3:0 | 3:3 |
УЕ Санта-Колома | 0:6 | Осієк | 0:2 | 0:4 |
Тре Пенне | 0:7[6] | Работнічкі | 0:1 | 0:6 |
Желєзнічар | 3:2 | Зета | 1:0 | 2:2 |
Сент-Джозефс | 0:10[6] | АЕЛ | 0:4 | 0:6 |
Валетта | 3:0 | Фольгоре | 2:0 | 1:0 |
Заря | 3:3 (пен. 6:5) | Сараєво | 2:1 | 1:2 |
Рейнджерс | 1:2 | Прогрес | 1:0 | 0:2 |
АЕК | 6:1 | Лінкольн | 5:0 | 1:1 |
Скендербеу | 6:0 | Сан-Жулія | 1:0 | 5:0 |
Вентспілс | 0:1 | Валюр | 0:0 | 0:1 |
Бала Таун | 1:5 | Вадуц | 1:2 | 0:3 |
Домжале | 5:2 | Флора | 2:0 | 3:2 |
Мідтьюлланн | 10:2 | Деррі Сіті | 6:1 | 4:1 |
Гаугесун | 7:0 | Колрейн | 7:0 | 0:0 |
Сент-Джонстон | 1:3 | Тракай | 1:2 | 0:1 |
ВПС | 2:0 | Олімпія | 1:0 | 1:0 |
Крузейдерс | 3:3 (ч) | Лієпая | 3:1 | 0:2 |
Динамо (Мінськ) | 4:1 | НСІ Рунавік | 2:1 | 2:0 |
Стьярнан | 0:2 | Шемрок Роверс | 0:1 | 0:1 |
Одд | 5:0 | Балліміна Юнайтед | 3:0 | 2:0 |
Коннаг'с Куей Номандс | 1:3 | ГІК | 1:0 | 0:3 |
Нимме Калью | 4:2 | Б36 Торсгавн | 2:1 | 2:1 |
Ференцварош | 3:0 | Єлгава | 2:0 | 1:0 |
Норрчепінг | 6:0 | Приштина | 5:0 | 1:0 |
Шахтар | 1:2 | Судува | 0:0 | 1:2 |
Рейк'явік | 2:0[6] | СЯК | 0:0 | 2:0 |
Левадія | 2:6 | Корк Сіті | 0:2 | 2:4 |
Люнгбю | 4:0 | Бангор Сіті | 1:0 | 3:0 |
Клаксвік | 0:5[6] | АІК | 0:0 | 0:5 |
Другий кваліфікаційний раунд
Жеребкування відбулося 19 червня 2017 року. Перші матчі відбулися 12 та 13 липня 2017 року, матчі-відповіді — 20 липня 2017 року.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
Бейтар | 1:5[6] | Ботев (Пловдив) | 1:1 | 0:4 |
Аполлон | 5:1 | Заря | 3:0 | 2:1 |
Работнічкі | 1:4 | Динамо (Мінськ) | 1:1 | 0:3 |
Слован (Братислава) | 1:3 | Люнгбю | 0:1 | 1:2 |
Шемрок Роверс | 2:5 | Млада Болеслав | 2:3 | 0:2 |
Желєзнічар | 0:2 | АІК | 0:0 | 0:2 |
Корк Сіті | 0:2[6] | АЕК | 0:1 | 0:1 |
Кайрат | 1:3 | Скендербеу | 1:1 | 0:2 |
Паніоніос | 5:2 | Горіца | 2:0 | 3:2 |
Астра | 3:1[6] | Зіра | 3:1 | 0:0 |
Гаугесун | 3:4 | Лех | 3:2 | 0:2 |
Брондбю | 3:2 | ВПС | 2:0 | 1:2 |
Норрчепінг | 3:3 (пен. 3:5) | Тракай | 2:1 | 1:2 |
Хайдук | 3:1 | Левські | 1:0 | 2:1 |
Нимме Калью | 1:4 | Відеотон | 0:3 | 1:1 |
Маккабі (Тель-Авів) | 5:1 | Рейк'явік | 3:1 | 2:0 |
Валетта | 1:3 | Утрехт | 0:0 | 1:3 |
Ружомберок | 2:1 | Бранн | 0:1 | 2:0 |
Лієпая | 1:2 | Судува | 0:2 | 1:0 |
Габала | 3:1 | Ягеллонія | 1:1 | 2:0 |
Прогрес | 1:3 | АЕЛ | 0:1 | 1:2 |
Альтах | 4:1 | Динамо (Брест) | 1:1 | 3:0 |
Естерсунд | 3:1 | Галатасарай | 2:0 | 1:1 |
Інтер | 2:4 | Фола | 1:0 | 1:4 |
Вадуц | 0:2 | Одд | 0:1 | 0:1 |
Валюр | 3:5 | Домжале | 1:2 | 2:3 |
Іртиш | 1:3 | Црвена Звезда | 1:1 | 0:2 |
Абердин | 3:1 | Широкі Брієг | 1:1 | 2:0 |
Ференцварош | 3:7 | Мідтьюлланн | 2:4 | 1:3 |
Штурм | 3:1 | Младост | 0:1 | 3:0 |
Шкендія | 4:2 | ГІК | 3:1 | 1:1 |
Тренчин | 1:3 | Бней-Єгуда | 1:1 | 0:2 |
Осієк | 3:2 | Люцерн | 2:0 | 1:2 |
Третій кваліфікаційний раунд
Жеребкування відбулося 14 липня 2017 року. Перші матчі відбулися 27 липня 2017 року, матчі-відповіді — 2 та 3 серпня 2017 року.[7]
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
ПСВ | 0:2 | Осієк | 0:1 | 0:1 |
Тракай | 2:4 | Шкендія | 2:1 | 0:3 |
Краснодар | 5:2 | Люнгбю | 2:1 | 3:1 |
Штурм | 2:3 | Фенербахче | 1:2 | 1:1 |
Панатінаїкос | 3:1 | Габала | 1:0 | 2:1 |
Млада Болеслав | 3:3 (пен. 2:4) | Скендербеу | 2:1 | 1:2 |
Аустрія | 2:1 | АЕЛ | 0:0 | 2:1 |
Динамо | 2:1 | Одд | 2:1 | 0:0 |
Динамо | 1:4 | Атлетік | 1:1 | 0:3 |
Олімпік | 1:3 | ПАОК | 1:1 | 0:2 |
Арка | 4:4 (ч) | Мідтьюлланн | 3:2 | 1:2 |
Естерсунд | 3:1 | Фола | 1:0 | 2:1 |
Бордо | 2:2 (ч) | Відеотон | 2:1 | 0:1 |
Маккабі (Тель-Авів) | 2:0 | Паніоніос | 1:0 | 1:0 |
Утрехт | 2:2 (ч) | Лех | 0:0 | 2:2 |
Університатя (Крайова) | 0:3 | Мілан | 0:1 | 0:2 |
Брондбю | 0:2 | Хайдук | 0:0 | 0:2 |
Гент | 2:4 | Альтах | 1:1 | 1:3 |
Астра | 0:1 | Олександрія | 0:0 | 0:1 |
Евертон | 2:0 | Ружомберок | 1:0 | 1:0 |
Абердин | 2:3 | Аполлон | 2:1 | 0:2 |
Црвена Звезда | 3:0 | Спарта | 2:0 | 1:0 |
Ботев (Пловдив) | 0:2 | Марітіму | 0:0 | 0:2 |
Бней-Єгуда | 1:2[6] | Зеніт | 0:2 | 1:0 |
Марсель | 4:2 | Остенде | 4:2 | 0:0 |
Фрайбург | 1:2 | Домжале | 1:0 | 0:2 |
АЕК | 3:1 | Динамо (Мінськ) | 2:0 | 1:1 |
АІК | 2:3 | Брага | 1:1 | 1:2 (дч) |
Судува | 4:1 | Сьйон | 3:0 | 1:1 |
Раунд плей-оф
Жеребкування відбулося 4 серпня 2017 року. Перші матчі відбулися 16 та 17 серпня 2017 року, матчі-відповіді — 24 серпня 2017 року.[8]
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
Мілан | 7:0[6] | Шкендія | 6:0 | 1:0 |
Осієк | 2:2 (ч) | Аустрія | 1:2 | 1:0 |
Краснодар | 4:4 (ч)[6] | Црвена Звезда | 3:2 | 1:2 |
Брюгге | 0:3 | АЕК | 0:0 | 0:3 |
Марітіму | 1:3 | Динамо | 0:0 | 1:3 |
Панатінаїкос | 2:4 | Атлетік | 2:3 | 0:1 |
Аполлон | 4:3 | Мідтьюлланн | 3:2 | 1:1 |
Гапнарфйордур | 3:5 | Брага | 1:2 | 2:3 |
Евертон | 3:1 | Хайдук | 2:0 | 1:1 |
Віїторул | 1:7 | Ред Булл | 1:3 | 0:4 |
Вардар | 4:1 | Фенербахче | 2:0 | 2:1 |
Аякс | 2:4 | Русенборг | 0:1 | 2:3 |
Альтах | 2:3 | Маккабі (Тель-Авів) | 0:1 | 2:2 |
БАТЕ | 3:2 | Олександрія | 1:1 | 2:1 |
Динамо | 1:1 (ч) | Скендербеу | 1:1 | 0:0 |
Лудогорець | 2:0 | Судува | 2:0 | 0:0 |
Домжале | 1:4 | Марсель | 1:1 | 0:3 |
Партизан | 4:0 | Відеотон | 0:0 | 4:0 |
Утрехт | 1:2 | Зеніт | 1:0 | 0:2 (дч) |
Легія | 1:1 (ч) | Шериф | 1:1 | 0:0 |
Вікторія | 3:1 | АЕК | 3:1 | 0:0 |
ПАОК | 3:3 (ч) | Естерсундс | 3:1 | 0:2 |
Груповий етап
У груповому раунді беруть участь 48 команд: 16 команд, які автоматично потрапили в груповий етап, 22 переможці раунду плей-оф та 10 команд, які програли в раунді плей-оф Ліги Чемпіонів.
48 команд були розподілені за клубним рейтингом УЄФА 2017. За допомогою жеребкування команди були розподілені на 12 груп по 4 команди у кожній. Команди з однієї асоціації не можуть бути в одній групі.
У кожній групі команди грають одна з одною по 2 матчі: вдома та на виїзді (по круговій системі). Команди, що посіли перше та друге місця виходять у плей-оф.
Група A
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О | Вільярреал | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 6 | +4 | 11 | Астана | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 7 | +3 | 10 | Славія | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 8 | Маккабі (Тель-Авів) | 6 | 1 | 1 | 4 | 1 | 8 | −7 | 4 | | | ВІЛ | МАК | АСТ | СЛА | Вільярреал | — | 0:1 | 3:1 | 2:2 | Маккабі Т-А | 0:0 | — | 0:1 | 0:2 | Астана | 2:3 | 4:0 | — | 1:1 | Славія | 0:2 | 1:0 | 0:1 | — | |
Група B
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О | Динамо | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | 9 | +6 | 13 | Партизан | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 9 | −1 | 8 | Янг Бойз | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 8 | −1 | 6 | Скендербеу | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 10 | −4 | 5 | | |
Група C
Група D
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О | Мілан | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | 6 | +7 | 11 | АЕК | 6 | 1 | 5 | 0 | 6 | 5 | +1 | 8 | Рієка | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 12 | −1 | 7 | Аустрія | 6 | 1 | 2 | 3 | 19 | 16 | +3 | 5 | | | МІЛ | АУС | РІЄ | АЕК | Мілан | — | 5:1 | 3:2 | 0:0 | Аустрія | 1:5 | — | 1:3 | 0:0 | Рієка | 2:0 | 1:4 | — | 1:2 | АЕК | 0:0 | 2:2 | 2:2 | — | |
Група E
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О | Аталанта | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 4 | +10 | 14 | Ліон | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 4 | +7 | 11 | Евертон | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 15 | −8 | 4 | Аполлон | 6 | 0 | 3 | 3 | 5 | 14 | −9 | 3 | | | ОЛІ | ЕВЕ | АТЛ | АПО | Ліон | — | 3:0 | 1:1 | 4:0 | Евертон | 1:2 | — | 1:5 | 2:2 | Аталанта | 1:0 | 3:0 | — | 3:1 | Аполлон | 1:1 | 0:3 | 1:1 | — | |
Група F
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О | Локомотив | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 4 | +5 | 11 | Копенгаген | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 3 | +4 | 9 | Шериф | 6 | 2 | 3 | 1 | 4 | 4 | 0 | 9 | Фастав | 6 | 0 | 2 | 4 | 1 | 10 | −9 | 2 | | | КОП | ЛОК | ШЕР | ФАС | Копенгаген | — | 0:0 | 2:0 | 3:0 | Локомотив | 2:1 | — | 1:2 | 3:0 | Шериф | 0:0 | 1:1 | — | 1:0 | Фастав | 1:1 | 0:2 | 0:0 | — | |
Група G
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О | Вікторія | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 8 | +5 | 12 | Стяуа | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 7 | +2 | 10 | Лугано | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 11 | −2 | 9 | Хапоель (Беер-Шева) | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 10 | −5 | 4 | | | ВІК | СТЯ | ХАП | ЛУГ | Вікторія | — | 2:0 | 3:1 | 4:1 | Стяуа | 3:0 | — | 1:1 | 1:2 | Хапоель Б-Ш | 0:2 | 1:2 | — | 2:1 | Лугано | 3:2 | 1:2 | 1:0 | — | |
Група H
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О | Арсенал | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 4 | +10 | 13 | Црвена Звезда | 6 | 2 | 3 | 1 | 3 | 2 | +1 | 9 | Кельн | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 8 | −1 | 6 | БАТЕ | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | 14 | −6 | 5 | | | АРС | БАТЕ | КЕЛ | ЦРВ | Арсенал | — | 6:0 | 3:1 | 0:0 | БАТЕ | 2:4 | — | 1:0 | 0:0 | Кельн | 1:0 | 5:2 | — | 0:1 | Црвена Звезда | 0:1 | 1:1 | 1:0 | — | |
Група I
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О | Ред Булл | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 1 | +6 | 12 | Марсель | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 0 | 8 | Коньяспор | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | 6 | −2 | 6 | Віторія (Гімарайнш) | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 9 | −4 | 5 | | | РБЗ | МАР | ВІТ | КОН | Ред Булл | — | 1:0 | 3:0 | 0:0 | Марсель | 0:0 | — | 2:1 | 1:0 | Віторія Г | 1:1 | 1:0 | — | 1:1 | Коньяспор | 0:2 | 1:1 | 2:1 | — | |
Група J
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О | Естерсунд | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | +4 | 11 | Атлетік | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 5 | +3 | 11 | Зоря | 6 | 2 | 0 | 4 | 3 | 9 | −6 | 6 | Герта | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 7 | −1 | 5 | | | АТЛ | ГЕР | ЗОР | ЕСТ | Атлетік | — | 3:2 | 0:1 | 1:0 | Герта | 0:0 | — | 2:0 | 1:1 | Зоря | 0:2 | 2:1 | — | 0:2 | Естерсундс | 2:2 | 1:0 | 2:0 | — | |
Група K
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О | Лаціо | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 7 | +5 | 13 | Ніцца | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 7 | +5 | 9 | Зюлте-Варегем | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 13 | −5 | 7 | Вітессе | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 10 | −5 | 5 | | |
Група L
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О | Зеніт | 6 | 5 | 1 | 0 | 17 | 5 | +12 | 16 | Реал Сосьєдад | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 6 | +10 | 12 | Русенборг | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 11 | −5 | 5 | Вардар | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 20 | −17 | 1 | | |
Плей-оф
1/16 фіналу
Жеребкування відбулося 11 грудня 2017 року. Перші матчі відбулися 13 та 15 лютого, матчі-відповіді — 21 та 22 лютого 2018 року.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
Боруссія (Дортмунд) | 4:3 | Аталанта | 3:2 | 1:1 |
Ніцца | 2:4 | Локомотив | 2:3 | 0:1 |
Копенгаген | 1:5 | Атлетіко | 1:4 | 0:1 |
Спартак (Москва) | 3:4 | Атлетік | 1:3 | 2:1 |
АЕК | 1:1 (ч) | Динамо | 1:1 | 0:0 |
Селтік | 1:3 | Зеніт | 1:0 | 0:3 |
Наполі | 3:3 (ч) | РБ Лейпциг | 1:3 | 2:0 |
Црвена Звезда | 0:1 | ЦСКА | 0:0 | 0:1 |
Ліон | 4:1 | Вільярреал | 3:1 | 1:0 |
Реал Сосьєдад | 3:4 | Ред Булл | 2:2 | 1:2 |
Партизан | 1:3 | Вікторія | 1:1 | 0:2 |
Стяуа | 2:5 | Лаціо | 1:0 | 1:5 |
Лудогорець | 0:4 | Мілан | 0:3 | 0:1 |
Астана | 4:6 | Спортінг (Лісабон) | 1:3 | 3:3 |
Естерсунд | 2:4 | Арсенал | 0:3 | 2:1 |
Марсель | 3:1 | Брага | 3:0 | 0:1 |
1/8 фіналу
Жеребкування відбулося 23 лютого 2018 року. Перші матчі відбудуться 8 березня, матчі-відповіді — 15 березня 2018 року.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
Лаціо | 4:2 | Динамо | 2:2 | 2:0 |
РБ Лейпциг | 3:2 | Зеніт | 2:1 | 1:1 |
Атлетіко | 8:1 | Локомотив | 3:0 | 5:1 |
ЦСКА | 3:3 (ч) | Ліон | 0:1 | 3:2 |
Марсель | 5:2 | Атлетік | 3:1 | 2:1 |
Спортінг (Лісабон) | 3:2 | Вікторія | 2:0 | 1:2 (дч) |
Боруссія (Дортмунд) | 1:2 | Ред Булл | 1:2 | 0:0 |
Мілан | 1:5 | Арсенал | 0:2 | 1:3 |
1/4 фіналу
Жеребкування відбулося 16 березня 2018 року. Перші матчі відбулися 5 квітня, матчі-відповіді — 12 квітня 2018 року.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
РБ Лейпциг | 3:5 | Марсель | 1:0 | 2:5 |
Арсенал | 6:3 | ЦСКА | 4:1 | 2:2 |
Атлетіко | 2:1 | Спортінг (Лісабон) | 2:0 | 0:1 |
Лаціо | 5:6 | Ред Булл | 4:2 | 1:4 |
1/2 фіналу
Жеребкування відбулося 13 квітня 2018 року. Перші матчі відбулися 26 квітня, матчі-відповіді — 3 травня 2018 року.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
Марсель | 3:2 | Ред Булл | 2:0 | 1:2 (дч) |
Арсенал | 1:2 | Атлетіко | 1:1 | 0:1 |
Фінал
Фінал відбувся 16 травня 2018 року на стадіоні «Парк Олімпік Ліонне» в передмісті Ліона, Десін-Шарп'є.
16 травня 2018 20:45 CEST |
Марсель | 0:3 | Атлетіко |
| Протокол(англ.) | |
Бомбардири
Джерело:[10]
Примітки
- ↑ УЕФА отхвърли молбата на БФС за участие на ЦСКА-София в евротурнирите. Bulgarian Football Union. 29 травня 2017. Архів оригіналу за 1 червня 2017. Процитовано 30 травня 2017.
- ↑ FFK: Besa nuk do të përfitojë nga UEFA, paratë e Kupës së Kosovës i shkojnë Prishtinës. almakos.com. 30 травня 2017. Архів оригіналу за 16 серпня 2018. Процитовано 1 червня 2017.
- ↑ Birkirkara FC denied UEFA license, Valletta FC to play Europa League. Malta Today. 9 травня 2017. Архів оригіналу за 14 червня 2017. Процитовано 11 травня 2017.
- ↑ Federaţia Română de Fotbal a decis cine poate juca la toamnă în cupele europene. adevarul.ro. 19 квітня 2017. Архів оригіналу за 23 травня 2017. Процитовано 28 травня 2017.
- ↑ UEFA Country Ranking 2017 [Архівовано 4 квітня 2017 у Wayback Machine.] (англ.)
- ↑ а б в г д е ж и к л м н п р Порядок ігор було змінено після жеребкування
- ↑ Third qualifying round draw. UEFA.com. Архів оригіналу за 27 червня 2017. Процитовано 17 липня 2017.
- ↑ Play-off round draw. UEFA.com. Архів оригіналу за 27 червня 2017. Процитовано 4 серпня 2017.
- ↑ Full Time Summary Final – Marseille v Atlético Madrid (PDF). UEFA.com. Union of European Football Associations. 16 травня 2018. Архів оригіналу (PDF) за 26 травня 2018. Процитовано 16 травня 2018.
- ↑ Statistics — Tournament phase — Players — Goals. UEFA.com. Union of European Football Associations. Архів оригіналу за 28 травня 2018. Процитовано 4 травня 2018.
Посилання
- Сторінка Ліги Європи на офіційному сайті УЄФА [Архівовано 5 грудня 2012 у WebCite] (англ.)
Див. також
|
---|
| Кубок УЄФА, 1971—2009 | | Сезони | |
---|
| Фінали | |
---|
| | Ліга Європи УЄФА, 2009—досі | | Сезони | |
---|
| Фінали | |
---|
|
|
Європейський футбол 2017–2018 |
---|
| | | Національні чемпіонати | |
---|
| Національні кубки | |
---|
| Кубки національних ліг | |
---|
| Національні суперкубки | |
---|
| Єврокубки | |
---|
| Збірні | Чемпіонат світу з футболу 2018 (кваліфікація) • Юнацький чемпіонат світу з футболу 2017 • Молодіжний чемпіонат Європи з футболу (кваліфікація) • Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-19) 2018 (кваліфікаційний раунд) • Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-17) 2018 (кваліфікаційний раунд) |
---|
|
Ліга Європи УЄФА 2017—2018 |
---|
| 1/16 фіналу | - АЕК А
- Арсенал
- Аталанта
- Атлетік
- Атлетіко
- Астана
- Боруссія Д
- Брага
- Вікторія
- Вільярреал
- Динамо К
- Зеніт
- Естерсундс
- Копенгаген
- Лаціо
- Лейпциг
- Локомотив
- Лудогорець
- Мілан
- Наполі
- Ніцца
- Олімпік Л
- Олімпік М
- Партизан
- Селтік
- Спортінг Л
- Реал Сосьєдад
- Спартак
- Ред Булл
- Стяуа
- Црвена Звезда
- ЦСКА М
|
---|
| Вилетіли у Раунді плей-оф | - АЕК Л
- Альтах
- Аполлон
- Аустрія
- Аякс
- БАТЕ
- Брюгге
- Вардар
- Відеотон
- Віїторул
- Гапнарфйордур
- Динамо З
- Домжале
- Евертон
- Краснодар
- Легія
- Маккабі (Тель-Авів)
- Марітіму
- Мідтьюлланн
- Олександрія
- Осієк
- Панатінаїкос
- ПАОК
- Русенборг
- Скендербеу
- Судува
- Утрехт
- Фенербахче
- Хайдук
- Шериф
- Шкендія
|
---|
| Вибули у третьому кваліфікаційному раунді | - Абердин
- АЕЛ
- АІК
- Арка
- Астра
- Бней-Єгуда
- Ботев (Пловдив)
- Брондбю
- Габала
- Гент
- Динамо Б
- Динамо М
- Бордо
- Університатя (Крайова)
- Лех
- Люнгбю
- Млада Болеслав
- Одд
- Олімпік
- Остенде
- Паніоніос
- ПСВ
- Ружомберок
- Спарта П
- Сьйон
- Тракай
- Фола
- Фрайбург
- Штурм
|
---|
| Вибули у другому кваліфікаційному раунді | |
---|
| Вибули у першому кваліфікаційному раунді | |
---|
| Розклад матчів і жеребкувань Кваліфікація Груповий етап Плей-оф Фінал |
|