Borroka 2020ko Udako Olinpiar Jokoetan – Gizonezkoak borroka greko-erromatarra 67 kg
Borroka 2020ko Udako Olinpiar Jokoetan – Gizonezkoak borroka greko-erromatarra 67 kg | |
---|---|
Mota | kirol proba olinpiko |
Honen parte da | Borroka 2020ko Udako Olinpiar Jokoetan |
← wrestling at the 2016 Summer Olympics – men's Greco-Roman 66 kg (en) | |
Kirola | Borroka (kirola) |
Irabazlea | Mohammad Reza Geraei |
Borroka greko-erromatarra 67 kg. 2020ko Udako Olinpiar Jokoetan abuztuaren 3tik abuztuaren 4ra bitarte ospatu zen Makuhari Messen[1][2].
Emaitza
Final zortzirenak | Final laurdenak | Finalerdiak | Finala | ||||||||||||||||
Ismael Borrero (CUB) | 2 | ||||||||||||||||||
Ramaz Zoidze (GEO) | 3 | Ramaz Zoidze (GEO) | 10 | ||||||||||||||||
Souleymen Nasr (TUN) | 0 | Aker Al-Obaidi (EOR) | 0 | ||||||||||||||||
Aker Al-Obaidi (EOR) | 8 | Ramaz Zoidze (GEO) | 1 | ||||||||||||||||
Julián Horta (COL) | 0 | Mohammad Reza Geraei (IRI) | 6 | ||||||||||||||||
Mohammad Reza Geraei (IRI) | 8 | Mohammad Reza Geraei (IRI) | 5 | ||||||||||||||||
Frank Stäbler (GER) | 4 | Frank Stäbler (GER) | 5 | ||||||||||||||||
Mate Nemeš (SRB) | 1 | Mohammad Reza Geraei (IRI) | 9 | ||||||||||||||||
Artem Surkov (ROC) | 10 | Parviz Nasibov (UKR) | 1 | ||||||||||||||||
Alejandro Sancho (USA) | 4 | Artem Surkov (ROC) | 1 | ||||||||||||||||
Parviz Nasibov (UKR) | 5 | Parviz Nasibov (UKR) | 1 | ||||||||||||||||
Fredrik Bjerrehuus (DEN) | 1 | Parviz Nasibov (UKR) | 7 | ||||||||||||||||
Karen Aslanyan (ARM) | 1 | Mohamed Ibrahim El-Sayed (EGY) | 6 | ||||||||||||||||
Bálint Korpási (HUN) | 1 | Karen Aslanyan (ARM) | 7 | ||||||||||||||||
Ryu Han-su (KOR) | 6 | Mohamed Ibrahim El-Sayed (EGY) | 7 | ||||||||||||||||
Mohamed Ibrahim El-Sayed (EGY) | 7 |
Bigarren aukera
Repechage round 1 | Bronze medals | ||||||||||
Julián Horta (COL) | 0 | Frank Stäbler (GER) | 5 | ||||||||
Frank Stäbler (GER) | 8 | Ramaz Zoidze (GEO) | 4 | ||||||||
Fredrik Bjerrehuus (DEN) | 0 | Artem Surkov (ROC) | 1 | ||||||||
Artem Surkov (ROC) | 7 | Mohamed Ibrahim El-Sayed (EGY) | 1 |
Amaierako emaitza
Pos. | Borrokalaria |
---|---|
01 ! | Mohammad Reza Geraei (IRI) |
02 ! | Parviz Nasibov (UKR) |
03 ! | Frank Stäbler (GER) |
03 ! | Mohamed Ibrahim El-Sayed (EGY) |
5 | Artem Surkov (ROC) |
5 | Ramaz Zoidze (GEO) |
7 | Ryu Han-su (KOR) |
8 | Aker Al-Obaidi (EOR) |
9 | Karen Aslanyan (ARM) |
10 | Alejandro Sancho (USA) |
11 | Ismael Borrero (CUB) |
12 | Bálint Korpási (HUN) |
13 | Mate Nemeš (SRB) |
14 | Fredrik Bjerrehuus (DEN) |
15 | Souleymen Nasr (TUN) |
16 | Abdelmalek Merabet (ALG) |
17 | Julián Horta (COL) |
Erreferentziak
Kanpo estekak
- Datuak: Q76882227
- Multimedia: Wrestling at the 2020 Summer Olympics – Men's Greco-Roman 67 kg / Q76882227