Веслування на байдарках і каное на літніх Олімпійських іграх 1992
Веслування на байдарках і каное на XXV Олімпійських іграх | |
Місце проведення | Барселона |
---|---|
Дати | 1 серпня 1992 — 8 серпня 1992 |
← 1988 | 1996 → |
Змагання з веслування на байдарках і каное в програмі літніх Олімпійських ігор 1992 включають в себе два види дисциплін: слалом та спринтерські гонки.
Медальний залік
Місце | Країна | Золото | Срібло | Бронза | Загалом |
---|---|---|---|---|---|
1 | Німеччина (GER) | 7 | 2 | 2 | 11 |
2 | Болгарія (BUL) | 2 | 0 | 1 | 3 |
3 | Угорщина (HUN) | 1 | 3 | 2 | 6 |
4 | Австралія (AUS) | 1 | 1 | 1 | 3 |
5 | Об'єднана команда (EUN) | 1 | 1 | 0 | 2 |
Чехословаччина (TCH) | 1 | 1 | 0 | 2 | |
7 | США (USA) | 1 | 0 | 2 | 3 |
8 | Італія (ITA) | 1 | 0 | 1 | 2 |
9 | Фінляндія (FIN) | 1 | 0 | 0 | 1 |
10 | Швеція (SWE) | 0 | 2 | 1 | 3 |
11 | Франція (FRA) | 0 | 1 | 3 | 4 |
12 | Польща (POL) | 0 | 1 | 2 | 3 |
13 | Норвегія (NOR) | 0 | 1 | 1 | 2 |
14 | Велика Британія (GBR) | 0 | 1 | 0 | 1 |
Данія (DEN) | 0 | 1 | 0 | 1 | |
Латвія (LAT) | 0 | 1 | 0 | 1 | |
Загалом (16 збірних) | 16 | 16 | 16 | 48 |
Результати
Слалом
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
Каное-одиночки, чоловіки докладніше | Лукаш Поллерт (CZE) | Гарет Марріотт (GBR) | Джекі Авріль (FRA) |
Каное-двійки, чоловіки докладніше | США (USA) Джо Якобі Скотт Стросбо | Чехія (CZE) Їржі Роан Мирослав Шімек | Франція (FRA) Франк Едіссон Вільфрід Форгс |
Байдарки-одиночки, чоловіки докладніше | П'єрпаоло Феррацці (ITA) | Сільвен Куріньє (FRA) | Йохен Леттманн (GER) |
Байдарки-одиночки, жінки докладніше | Елізабет Міхелер-Джонс (GER) | Деніель Вудворд (AUS) | Дана Хладек (USA) |
Спринтерські гонки
Чоловіки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
Каное-одиночки, 500 м докладніше | Николай Бухалов (BUL) | Михайло Сливинський (EUN) | Олаф Гойкродт (GER) |
Каное-одиночки, 1000 м докладніше | Николай Бухалов (BUL) | Іванс Клементьєв (LAT) | Дьйордь Зала (HUN) |
Каное-двійки, 500 м докладніше | Об'єднана команда (EUN) Дмитро Довгальонок Олександр Масейков | Німеччина (GER) Ульріх Папке Інго Спеллі | Болгарія (BUL) Мартін Марінов Благовест Стоянов |
Каное-двійки, 1000 м докладніше | Німеччина (GER) Ульріх Папке Інго Спеллі | Данія (DEN) Арне Нільссон Крістіан Фредеріксен | Франція (FRA) Дідьє Ойер Олів'є Бойвен |
Байдарки-одиночки, 500 м докладніше | Мікко Колехмайнен (FIN) | Жолт Дьюлай (HUN) | Кнут Гольманн (NOR) |
Байдарки-одиночки, 1000 м докладніше | Клінт Робінсон (AUS) | Кнут Гольманн (NOR) | Грег Бартон (USA) |
Байдарки-двійки, 500 м докладніше | Німеччина (GER) Кай Блум Торстен Гуче | Польща (POL) Мацей Фреймут Войцех Курпевський | Італія (ITA) Бруно Дреоссі Антоніо Россі |
Байдарки-двійки, 1000 м докладніше | Німеччина (GER) Кай Блум Торстен Гуче | Швеція (SWE) Гуннар Ульссон Карл Сундквіст | Польща (POL) Гжегож Котович Даріуш Бялковський |
Байдарки-четвірки, 1000 м докладніше | Німеччина (GER) Маріо фон Аппен Олівер Кегель Томас Райнек Андре Воллебе | Угорщина (HUN) Ференц Чіпеш Жолт Дьюлай Аттіла Абрахам Ласло Фідель | Австралія (AUS) Рамон Андерссон Келвін Грем Ян Роулінг Стівен Вуд |
Жінки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
Байдарки-одиночки, 500 м докладніше | Бірґіт Шмідт (GER) | Ріта Кебан (HUN) | Ізабела Дилевська (POL) |
Байдарки-двійки, 500 м докладніше | Німеччина (GER) Рамона Портвіч Анке фон Сек | Швеція (SWE) Сусанне Гуннарссон Агнета Андерссон | Угорщина (HUN) Ріта Кебан Ева Донус |
Байдарки-четвірки, 500 м докладніше | Угорщина (HUN) Ріта Кебан Ева Донус Еріка Месарош Кінга Цігань | Німеччина (GER) Катрін Борхерт Рамона Портвіч Бірґіт Шмідт Анке фон Сек | Швеція (SWE) Анна Ульссон Агнета Андерссон Марія Гаглунд Сусанне Росенквіст |
Посилання
- Офіційні результати.
|
|