Бокс на літніх Олімпійських іграх 2016 — до 91 кг (чоловіки)
Бокс, до 91 кг на XXXI Олімпійських іграх | |||||||||||||
Місце проведення | Ріосентро | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 6 серпня 2016 — 15 серпня 2016 | ||||||||||||
Учасників | 18 з 18 країн | ||||||||||||
Призери | |||||||||||||
| |||||||||||||
← 2012 | 2020 → |
Бокс на літніх Олімпійських іграх 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Чоловіки | Жінки | |||
До 49 кг | До 51 кг | |||
До 52 кг | До 60 кг | |||
До 56 кг | До 75 кг | |||
До 60 кг | ||||
До 64 кг | ||||
До 69 кг | ||||
До 75 кг | ||||
До 81 кг | ||||
До 91 кг | ||||
Понад 91 кг | ||||
Кваліфікація |
Змагання з боксу у ваговій категорії до 91 кілограму серед чоловіків на літніх Олімпійських іграх 2016 пройшли з 6 серпня по 15 серпня. Участь брали 18 спортсменів з 18 країн.
Призери
Золото | Срібло | Бронза |
Євген Тищенко (RUS) | Василь Левіт (KAZ) | Рустам Тулаганов (UZB) Ерісланді Савон (CUB) |
Розклад
Дата | Час (UTC−3) | Раунд |
---|---|---|
Субота, 6 серпня 2016 | 11:00—14:00 17:00—20:00 | Перший раунд |
Понеділок, 8 серпня 2016 | 11:00—14:00 17:00—20:00 | Другий раунд |
Середа, 10 серпня 2016 | 11:00—14:00 17:00—20:00 | Чвертьфінали |
Субота, 13 серпня 2016 | 11:00—13:15 17:00—19:45 | Півфінали |
Понеділок, 15 серпня 2016 | 17:00—19:45 | Фінал |
Змагання
Перший раунд | Другий раунд | Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | ||||||||||||||
Євген Тищенко (RUS) | 3 | |||||||||||||||||
Жуан Ногейра (BRA) | 3 | Жуан Ногейра (BRA) | 0 | |||||||||||||||
Джейсон Вотлі (AUS) | 0 | Євген Тищенко (RUS) | 3 | |||||||||||||||
Клементе Руссо (ITA) | 0 | |||||||||||||||||
Хассен Шактамі (TUN) | 0 | |||||||||||||||||
Клементе Руссо (ITA) | 3 | |||||||||||||||||
Євген Тищенко (RUS) | 3 | |||||||||||||||||
Рустам Тулаганов (UZB) | 0 | |||||||||||||||||
Рустам Тулаганов (UZB) | 3 | |||||||||||||||||
Хуліо Сезар Кастільйо (ECU) | 0 | |||||||||||||||||
Рустам Тулаганов (UZB) | 3 | |||||||||||||||||
Абдулкадир Абдуллаєв (AZE) | 0 | |||||||||||||||||
Поль Омба-Біонголо (FRA) | 0 | |||||||||||||||||
Абдулкадир Абдуллаєв (AZE) | TKO | |||||||||||||||||
Євген Тищенко (RUS) | 3 | |||||||||||||||||
Василь Левіт (KAZ) | 0 | |||||||||||||||||
Василь Левіт (KAZ) | TKO | |||||||||||||||||
Юй Фенкай (CHN) | 0 | |||||||||||||||||
Василь Левіт (KAZ) | 3 | |||||||||||||||||
Кеннеді Сен-П'єрр (MRI) | 0 | |||||||||||||||||
Шуаїб Булудінат (ALG) | 1 | |||||||||||||||||
Кеннеді Сен-П'єрр (MRI) | 2 | |||||||||||||||||
Василь Левіт (KAZ) | 3 | |||||||||||||||||
Ерісланді Савон (CUB) | 0 | |||||||||||||||||
Яміль Перальта (ARG) | 2 | |||||||||||||||||
Давід Граф (GER) | 1 | |||||||||||||||||
Яміль Перальта (ARG) | 0 | |||||||||||||||||
Ловренс Околі (GBR) | 3 | Ерісланді Савон (CUB) | 3 | |||||||||||||||
Ігор Якубовський (POL) | 0 | Ловренс Околі (GBR) | 0 | |||||||||||||||
Ерісланді Савон (CUB) | 3 | |||||||||||||||||
Посилання
- Бокс [Архівовано 16 листопада 2015 у Wayback Machine.] на офіційному сайті Олімпійських ігор 2016 року (англ.) (порт.) (ісп.) (фр.)
- Олімпійський турнір [Архівовано 22 липня 2016 у Wayback Machine.] на сайті Міжнародної асоціації любительського боксу (AIBA) (англ.)
- п
- о
- р
1904 – 1908: більше 71,7 кг, 1920 – 1938: більше 79,4 кг, 1948: більше 80 кг, 1952 – 1980: більше 81 кг, 1984 – н.ч.: 81–91 кг
1904: Самуель Бергер (USA)
1908: Альберт Олдман (GBR)
1920: Рональд Роусон (GBR)
1924: Отто фон Порат (NOR)
1928: Артуро Родрігес (ARG)
1932: Сантьяго Ловель (ARG)
1936: Герберт Рунге (GER)
1948: Рафаель Іглесіас (ARG)
1952: Едвард Сандерс (USA)
1956: Піт Радемахер (USA)
1960: Франко Де Пікколі (ITA)
1964: Джо Фрейзер (USA)
1968: Джордж Форман (USA)
1972: Теофіло Стівенсон (CUB)
1976: Теофіло Стівенсон (CUB)
1980: Теофіло Стівенсон (CUB)
1984: Генрі Тіллман (USA)
1988: Рей Мерсер (USA)
1992: Фелікс Савон (CUB)
1996: Фелікс Савон (CUB)
2000: Фелікс Савон (CUB)
2004: Одланьєр Соліс (CUB)
2008: Рахім Чахкієв (RUS)
2012: Олександр Усик (UKR)
2016: Євген Тищенко (RUS)
2020: Хуліо Сезар Ла Круз (CUB)
1908: Альберт Олдман (GBR)
1920: Рональд Роусон (GBR)
1924: Отто фон Порат (NOR)
1928: Артуро Родрігес (ARG)
1932: Сантьяго Ловель (ARG)
1936: Герберт Рунге (GER)
1948: Рафаель Іглесіас (ARG)
1952: Едвард Сандерс (USA)
1956: Піт Радемахер (USA)
1960: Франко Де Пікколі (ITA)
1964: Джо Фрейзер (USA)
1968: Джордж Форман (USA)
1972: Теофіло Стівенсон (CUB)
1976: Теофіло Стівенсон (CUB)
1980: Теофіло Стівенсон (CUB)
1984: Генрі Тіллман (USA)
1988: Рей Мерсер (USA)
1992: Фелікс Савон (CUB)
1996: Фелікс Савон (CUB)
2000: Фелікс Савон (CUB)
2004: Одланьєр Соліс (CUB)
2008: Рахім Чахкієв (RUS)
2012: Олександр Усик (UKR)
2016: Євген Тищенко (RUS)
2020: Хуліо Сезар Ла Круз (CUB)