Madalya | Sporcu | Spor | Kategori | Tarih |
1 Altın | Lucilla Boari | Okçuluk | Kadınlar bireysel | 24 Haziran |
1 Altın | Davide Re | Atletizm | Erkekler 400 m | 28 Haziran |
1 Altın | Lorenzo Perini | Atletizm | Erkekler 110 m engelli | 30 Haziran |
1 Altın | Eseosa Desalu Davide Manenti Federico Cattaneo Filippo Tortu | Atletizm | Erkekler 4x100 m | 30 Haziran |
1 Altın | Davide Re Michele Tricca Giuseppe Leonardi Matteo Galvan | Atletizm | Erkekler 4x400 m | 30 Haziran |
1 Altın | Yadisleidy Pedroso | Atletizm | Kadınlar 400 m engelli | 30 Haziran |
1 Altın | Raphaela Boaheng Lukudo Ayomide Folorunso Maria Benedicta Chigbolu Libania Grenot | Atletizm | Kadınlar 4x400 m | 30 Haziran |
1 Altın | Sara Dossena | Atletizm | Kadınlar yarı maraton | 30 Haziran |
1 Altın | Jalel Duranti | Bisiklet | Erkekler yol yarışı | 27 Haziran |
1 Altın | Edoardo Affini | Bisiklet | Erkekler zamana karşı yarış | 30 Haziran |
1 Altın | Elisa Longo Borghini | Bisiklet | Kadınlar yol yarışı | 27 Haziran |
1 Altın | Elena Cecchini | Bisiklet | Kadınlar zamana karşı yarış | 30 Haziran |
1 Altın | Diego Rizzi | Bocce | Erkekler petank altın nokta | 29 Haziran |
1 Altın | Raffaele Di Serio | Boks | Erkekler 56 kg | 30 Haziran |
1 Altın | Aziz Abbes Mouhiidine | Boks | Erkekler 91 kg | 30 Haziran |
1 Altın | Roberta Marzani | Eskrim | Kadınlar epe | 25 Haziran |
1 Altın | Frank Chamizo | Güreş | Erkekler serbest 74 kg | 26 Haziran |
1 Altın | Cristiano Ficco | Halter | Erkekler 85 kg - Koparma | 26 Haziran |
1 Altın | Jennifer Lombardo | Halter | Kadınlar 53 kg - Koparma | 24 Haziran |
1 Altın | Jennifer Lombardo | Halter | Kadınlar 53 kg - Silkme | 24 Haziran |
1 Altın | Lara Mori | Jimnastik | Kadınlar yer hareketleri | 26 Haziran |
1 Altın | Lara Mori | Jimnastik | Kadınlar artistik bireysel genel toplam | 25 Haziran |
1 Altın | Lara Mori Giada Grisetti Caterina Cereghetti Francesca Linari Martina Maggio Martina Basile | Jimnastik | Kadınlar artistik takım genel toplam | 24 Haziran |
1 Altın | Alexandra Agiurgiuculese | Jimnastik | Kadınlar ritmik bireysel genel toplam | 30 Haziran |
1 Altın | Manuel Lombardo | Judo | Erkekler 66 kg | 27 Haziran |
1 Altın | Edwige Gwend | Judo | Kadınlar 63 kg | 28 Haziran |
1 Altın | Giorgia Stangherlin | Judo | Kadınlar 78 kg | 29 Haziran |
1 Altın | Silvia Semeraro | Karate | Kadınlar 68 kg | 23 Haziran |
1 Altın | Luca Rambaldi | Kürek | Erkekler tek çifte | 30 Haziran |
1 Altın | Stefano Oppo Pietro Ruta | Kürek | Erkekler hafif sıklet iki çifte | 30 Haziran |
1 Altın | Valentina Rodini | Kürek | Kadınlar hafif sıklet tek çifte | 30 Haziran |
1 Altın | Brando Caruso | Su kayağı | Erkekler slalom | 24 Haziran |
1 Altın | İtalya millî takımı | Voleybol | Erkekler | 1 Temmuz |
1 Altın | Mattia Camboni | Yelken | Erkekler RS:X | 23 Haziran |
1 Altın | Gregorio Paltrinieri | Yüzme | Erkekler 400 m serbest | 25 Haziran |
1 Altın | Gregorio Paltrinieri | Yüzme | Erkekler 1500 m serbest | 24 Haziran |
1 Altın | Stefano Raimondi | Yüzme | Erkekler 100 m serbest S10 | 25 Haziran |
1 Altın | Simone Sabbioni | Yüzme | Erkekler 50 m sırtüstü | 23 Haziran |
1 Altın | Christopher Ciccarese | Yüzme | Erkekler 200 m sırtüstü | 25 Haziran |
1 Altın | Fabio Scozzoli | Yüzme | Erkekler 50 m kurbağalama | 25 Haziran |
1 Altın | Fabio Scozzoli | Yüzme | Erkekler 100 m kurbağalama | 24 Haziran |
1 Altın | Luca Pizzini | Yüzme | Erkekler 200 m kurbağalama | 23 Haziran |
1 Altın | Piero Codia | Yüzme | Erkekler 100 m kelebek | 23 Haziran |
1 Altın | Matteo Ciampi Filippo Megli Stefano Di Cola Mattia Zuin | Yüzme | Erkekler 4x200 m serbest | 24 Haziran |
1 Altın | Federico Turrini | Yüzme | Erkekler 400 m bireysel karışık | 24 Haziran |
1 Altın | Erika Ferraioli | Yüzme | Kadınlar 100 m serbest | 23 Haziran |
1 Altın | Simona Quadarella | Yüzme | Kadınlar 400 m serbest | 25 Haziran |
1 Altın | Simona Quadarella | Yüzme | Kadınlar 800 m serbest | 25 Haziran |
1 Altın | Silvia Scalia | Yüzme | Kadınlar 50 m sırtüstü | 23 Haziran |
1 Altın | Margherita Panziera | Yüzme | Kadınlar 100 m sırtüstü | 24 Haziran |
1 Altın | Margherita Panziera | Yüzme | Kadınlar 200 m sırtüstü | 25 Haziran |
1 Altın | Arianna Castiglioni | Yüzme | Kadınlar 50 m kurbağalama | 24 Haziran |
1 Altın | Elena Di Liddo | Yüzme | Kadınlar 100 m kelebek | 23 Haziran |
1 Altın | Paola Biagioli Erika Ferraioli Giada Galizi Laura Letrari | Yüzme | Kadınlar 4x100 m serbest | 24 Haziran |
1 Altın | Margherita Panziera Linda Caponi Stefania Pirozzi Laura Letrari | Yüzme | Kadınlar 4x200 m serbest | 23 Haziran |
1 Altın | Arianna Castiglioni Elena Di Liddo Erika Ferraioli Margherita Panziera | Yüzme | Kadınlar 4x100 m karışık | 25 Haziran |
2 Gümüş | Martina Ziviani | Atıcılık | Kadınlar 10 m havalı tüfek | 24 Haziran |
2 Gümüş | Eseosa Desalu | Atletizm | Erkekler 200 m | 29 Haziran |
2 Gümüş | Eyob Ghebrehiwet Faniel | Atletizm | Erkekler yarı maraton | 30 Haziran |
2 Gümüş | Roberto Bertolini | Atletizm | Erkekler cirit atma | 30 Haziran |
2 Gümüş | Gloria Hooper | Atletizm | Kadınlar 200 m | 29 Haziran |
2 Gümüş | Libania Grenot | Atletizm | Kadınlar 400 m | 28 Haziran |
2 Gümüş | Luminosa Bogliolo | Atletizm | Kadınlar 100 m engelli | 29 Haziran |
2 Gümüş | Ayomide Folorunso | Atletizm | Kadınlar 400 m engelli | 30 Haziran |
2 Gümüş | Ottavia Cestonaro | Atletizm | Kadınlar üç adım atlama | 29 Haziran |
2 Gümüş | Riccardo Bolpin Vittorio Nobile Marco Spissu Leonardo Totè | Basketbol | Erkekler 3x3 | 29 Haziran |
2 Gümüş | Filippo Tagliani | Bisiklet | Erkekler yol yarışı | 27 Haziran |
2 Gümüş | Lisa Morzenti | Bisiklet | Kadınlar zamana karşı yarış | 30 Haziran |
2 Gümüş | Diego Rizzi Alessio Cocciolo | Bocce | Çift erkekler petank | 30 Haziran |
2 Gümüş | Alfonso Nanni | Bocce | Tek erkekler raffa | 30 Haziran |
2 Gümüş | Stefano Pegoraro | Bocce | Erkekler volo basamak | 29 Haziran |
2 Gümüş | Salvatore Cavallaro | Boks | Erkekler 75 kg | 30 Haziran |
2 Gümüş | Valentina De Costanzo | Eskrim | Kadınlar flöre | 24 Haziran |
2 Gümüş | Sofia Ciargalia | Eskrim | Kadınlar kılıç | 25 Haziran |
2 Gümüş | İtalya 19 yaş altı millî takımı | Futbol | Kadınlar | 30 Haziran |
2 Gümüş | Aron Zemmer | Golf | Erkekler bireysel | 28 Haziran |
2 Gümüş | Aron Zemmer Philip Geerts Jacopo Vecchi | Golf | Erkekler takım | 28 Haziran |
2 Gümüş | Angelica Moresco | Golf | Kadınlar bireysel | 28 Haziran |
2 Gümüş | Angelica Moresco Roberta Liti Diana Luna | Golf | Kadınlar takım | 28 Haziran |
2 Gümüş | Simone Iannattoni | Güreş | Erkekler serbest 97 kg | 26 Haziran |
2 Gümüş | Carola Rainero | Güreş | Kadınlar serbest 57 kg | 27 Haziran |
2 Gümüş | Dalma Caneva | Güreş | Kadınlar serbest 68 kg | 27 Haziran |
2 Gümüş | Mirko Zanni | Halter | Erkekler 69 kg - Koparma | 24 Haziran |
2 Gümüş | Giorgia Russo | Halter | Kadınlar 53 kg - Silkme | 24 Haziran |
2 Gümüş | Giorgia Bordignon | Halter | Kadınlar 69 kg - Koparma | 26 Haziran |
2 Gümüş | Giorgia Bordignon | Halter | Kadınlar 69 kg - Silkme | 26 Haziran |
2 Gümüş | Marco Lodadio | Jimnastik | Erkekler halka | 26 Haziran |
2 Gümüş | Giada Grisetti | Jimnastik | Kadınlar denge aleti | 26 Haziran |
2 Gümüş | Giuliano Loporchio | Judo | Erkekler 100 kg | 29 Haziran |
2 Gümüş | Vincenzo D'Arco | Judo | Erkekler +100 kg | 29 Haziran |
2 Gümüş | Odette Giuffrida | Judo | Kadınlar 52 kg | 27 Haziran |
2 Gümüş | Miriam Boi | Judo | Kadınlar 57 kg | 27 Haziran |
2 Gümüş | Carola Paissoni | Judo | Kadınlar 70 kg | 28 Haziran |
2 Gümüş | Sara Cardin | Karate | Kadınlar 55 kg | 23 Haziran |
2 Gümüş | Kiri Tontodonati | Kürek | Kadınlar tek çifte | 30 Haziran |
2 Gümüş | Carlo Allais | Su kayağı | Erkekler slalom | 24 Haziran |
2 Gümüş | İtalya millî takımı | Sutopu | Kadınlar | 30 Haziran |
2 Gümüş | Enrico Rossi Marco Caminati | Voleybol | Erkekler plaj voleybolu | 30 Haziran |
2 Gümüş | Silvia Zennaro | Yelken | Kadınlar Laser Radial | 23 Haziran |
2 Gümüş | Alessandro Miressi | Yüzme | Erkekler 100 m serbest | 24 Haziran |
2 Gümüş | Filippo Megli | Yüzme | Erkekler 200 m serbest | 23 Haziran |
2 Gümüş | Domenico Acerenza | Yüzme | Erkekler 400 m serbest | 25 Haziran |
2 Gümüş | Domenico Acerenza | Yüzme | Erkekler 1500 m serbest | 24 Haziran |
2 Gümüş | Niccolò Bonacchi | Yüzme | Erkekler 50 m sırtüstü | 23 Haziran |
2 Gümüş | Simone Sabbioni | Yüzme | Erkekler 100 m sırtüstü | 24 Haziran |
2 Gümüş | Christopher Ciccarese | Yüzme | Erkekler 100 m sırtüstü | 24 Haziran |
2 Gümüş | Matteo Rivolta | Yüzme | Erkekler 100 m kelebek | 23 Haziran |
2 Gümüş | Filippo Berlincioni | Yüzme | Erkekler 200 m kelebek | 25 Haziran |
2 Gümüş | Alessia Scortechini | Yüzme | Kadınlar 100 m serbest S10 | 25 Haziran |
2 Gümüş | Silvia Scalia | Yüzme | Kadınlar 100 m sırtüstü | 24 Haziran |
2 Gümüş | Martina Carraro | Yüzme | Kadınlar 50 m kurbağalama | 25 Haziran |
2 Gümüş | Elena Di Liddo | Yüzme | Kadınlar 50 m kelebek | 24 Haziran |
3 Bronz | Simon Weithaler | Atıcılık | Erkekler 10 m havalı tüfek | 24 Haziran |
3 Bronz | Giovanni Pellielo | Atıcılık | Erkekler trap | 24 Haziran |
3 Bronz | Maria Lucia Palmitessa | Atıcılık | Kadınlar trap | 24 Haziran |
3 Bronz | Federico Cattaneo | Atletizm | Erkekler 100 m | 28 Haziran |
3 Bronz | Yemaneberhan Crippa | Atletizm | Erkekler 5000 m | 27 Haziran |
3 Bronz | Yohanes Chiappinelli | Atletizm | Erkekler 3000 m su engelli | 27 Haziran |
3 Bronz | Marco Fassinotti | Atletizm | Erkekler yüksek atlama | 29 Haziran |
3 Bronz | Hannes Kirchler | Atletizm | Erkekler disk atma | 29 Haziran |
3 Bronz | Anna Bongiorni | Atletizm | Kadınlar 100 m | 28 Haziran |
3 Bronz | Maria Benedicta Chigbolu | Atletizm | Kadınlar 400 m | 28 Haziran |
3 Bronz | Irene Siragusa Anna Bongiorini Johanelis Herrera Abreu Gloria Hooper | Atletizm | Kadınlar 4x100 m | 30 Haziran |
3 Bronz | Lukas Osele Kevin Strobl | Badminton | Çift erkekler | 25 Haziran |
3 Bronz | Giampiero Garofalo Francesca Arioldi Filippo Bologni Matteo Leonardi | Binicilik | Takım engel atlama | 29 Haziran |
3 Bronz | Erica Magnaldi | Bisiklet | Kadınlar yol yarışı | 27 Haziran |
3 Bronz | Simone Mana | Bocce | Erkekler volo altın nokta | 30 Haziran |
3 Bronz | Caterina Venturini | Bocce | Kadınlar volo altın nokta | 30 Haziran |
3 Bronz | Serena Traversa | Bocce | Kadınlar volo basamak | 29 Haziran |
3 Bronz | Manuel Cappai | Boks | Erkekler 52 kg | 29 Haziran |
3 Bronz | Nicol Foietta | Eskrim | Kadınlar epe | 25 Haziran |
3 Bronz | Sara Da Col | Güreş | Kadınlar serbest 62 kg | 27 Haziran |
3 Bronz | Michael Di Giusto | Halter | Erkekler 62 kg - Silkme | 23 Haziran |
3 Bronz | Alessandra Pagliaro | Halter | Kadınlar 48 kg - Koparma | 23 Haziran |
3 Bronz | Milena Gianelli | Halter | Kadınlar 69 kg - Koparma | 26 Haziran |
3 Bronz | Milena Baldassarri | Jimnastik | Kadınlar ritmik bireysel genel toplam | 30 Haziran |
3 Bronz | Fabio Basile | Judo | Erkekler 73 kg | 28 Haziran |
3 Bronz | Nicholas Mungai | Judo | Erkekler 90 kg | 28 Haziran |
3 Bronz | Francesca Milani | Judo | Kadınlar 48 kg | 27 Haziran |
3 Bronz | Rabii Jendoubi | Karate | Erkekler 75 kg | 23 Haziran |
3 Bronz | Michele Martina | Karate | Erkekler 84 kg | 24 Haziran |
3 Bronz | Viola Lallo | Karate | Kadınlar 61 kg | 23 Haziran |
3 Bronz | Romano Battisti Simone Venier | Kürek | Erkekler iki çifte | 30 Haziran |
3 Bronz | Davide Spinosa | Tekvando | Erkekler 68 kg | 28 Haziran |
3 Bronz | Jacopo Berrettini | Tenis | Tek erkekler | 30 Haziran |
3 Bronz | Federica Parodi | Triatlon | Kadınlar | 23 Haziran |
3 Bronz | Matteo Evangelisti | Yelken | Erkekler RS:X | 23 Haziran |
3 Bronz | Flavia Tartaglini | Yelken | Kadınlar RS:X | 23 Haziran |
3 Bronz | Luca Dotto | Yüzme | Erkekler 100 m serbest | 24 Haziran |
3 Bronz | Riccardo Menciotti | Yüzme | Erkekler 100 m serbest S10 | 25 Haziran |
3 Bronz | Piero Codia | Yüzme | Erkekler 50 m kelebek | 24 Haziran |
3 Bronz | Linda Caponi | Yüzme | Kadınlar 200 m serbest | 24 Haziran |
3 Bronz | Arianna Castiglioni | Yüzme | Kadınlar 100 m kurbağalama | 24 Haziran |
3 Bronz | Alessia Polieri | Yüzme | Kadınlar 200 m kelebek | 25 Haziran |
3 Bronz | Anna Pirovano | Yüzme | Kadınlar 200 m bireysel karışık | 24 Haziran |
3 Bronz | Carlotta Toni | Yüzme | Kadınlar 400 m bireysel karışık | 23 Haziran |