• Zaległy mecz 19. kolejki Orange Ekstraklasy: Arka Gdynia – Wisła Płock 1:1.

26 marca

25 marca

• Biathlon
    • W biegu pościgowym mężczyzn, na dystansie 12,5 km, wygrał Norweg Ole Einar Bjørndalen. Drugi na mecie był Polak Tomasz Sikora ze stratą 5,6 s. Trzeci był Niemiec Ricco Gross, który stracił do prowadzącego 7,1 s.

• Biathlon:
    • Tomasz Sikora zajął drugie miejsce w biegu sprinterskim na 10 km zaliczanym do klasyfikacji Pucharu Świata w biathlonie, który odbył się w fińskiej miejscowości Kontiolahti. Sikora o 6,5 s przegrał ze Szwedem Carlem-Johanem Bergmannem, który odniósł pierwsze zwycięstwo w zawodach PŚ w karierze.

• Skoki narciarskie:
    • Fin Janne Happonen, po skokach na odległość 124 i 129 m, wygrał konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Lahti. Reprezentant gospodarzy, który po raz pierwszy w swojej karierze stanął na najwyższym stopniu podium zawodów PŚ, o niespełna trzy punkty pokonał prowadzącego po pierwszej serii Czecha Jakuba Jandę. Trzeci był Niemiec Michael Uhrmann. Adam Małysz sklasyfikowany został na szóstym miejscu (123 i 122 m).
  • Kolarstwo szosowe:
  • Kolarstwo torowe:
    • Polscy kolarze torowi zdobyli Puchar Świata w sprincie drużynowym. Łukasz Kwiatkowski, Tomasz Schmidt i Damian Zieliński w ostatnich zawodach pucharowych w Sydney zajęli czwarte miejsce. W czterech startach (Moskwa, Manchester, Los Angeles, Sydney) Polacy zdobyli 28 pkt i wyprzedzili Niemców – 23 oraz Holendrów – 22. Najlepiej podopieczni Aleksandra Tołomanowa zaprezentowali się w Los Angeles, gdzie zajęli drugie miejsce.
  • Lekkoatletyka:
    • Odbył się Halowy Puchar Europy w lekkoatletyce. Wśród pań tytuł obroniły Rosjanki, a na drugim miejscu uplasowały się Polki. To najwyższa lokata w dotychczasowych występach polskich reprezentantek. W poprzednim, w 2004 roku w Lipsku, zajęły czwartą lokatę za Rosjankami, Niemkami i Ukrainkami. Wśród mężczyzn najlepsi okazali się Francuzi. Na czwartej pozycji uplasowali się Polacy, mając tyle samo punktów co Hiszpanie na trzecim miejscu. To najwyższa lokata w dotychczasowych występach Polaków. W poprzednim, w 2004 roku w Lipsku, zajęli siódmą lokatę.
    • Anna Rogowska (SKLA Sopot) ustanowiła w Liévin podczas halowych zawodów o Puchar Europy rekord Polski w skoku o tyczce wynikiem 4,80. Poprzedni rekord także należał do brązowej medalistki olimpijskiej, która 18 lutego skoczyła w Birmingham 4,79.
    • Monika Bejnar (AZS AWF Warszawa), wynikiem 52,45, ustanowiła rekord Polski w biegu na 400 m. Poprzedni rekord należał do Grażyny Prokopek, która 22 lutego 2004 roku pokonała ten dystans w Spale w czasie 52,56.
  • Koszykówka:
    • W rozegranym we Włocławku Meczu Gwiazd Dominet Basket Ligi zespół Północy pokonał Południe 97:84 (28:26, 19:19, 31:15, 19:24). Najbardziej wartościowym zawodnikiem został wybrany Amerykanin Chudney Gray, występujący na co dzień w zespole AZS Gaz Ziemny Koszalin.
  • Rajdowe mistrzostwa świata

4 marca

3 marca

Grzegorz Proksa
  • Boks:
    • Grzegorz Proksa (Polish Boxing Promotion) wywalczył w angielskim Hartlepool młodzieżowe mistrzostwo świata WBC i IBF w wadze średniej, po zwycięstwie nad Belgiem Kennethem van Eesvelde. 21-letni Proksa stoczył dotychczas sześć pojedynków – wszystkie wygrał.