Francja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020
Kod MKOl | FRA | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020 Tokio | ||||||
Chorąży | Clarisse Agbegnenou | |||||
Liczba zawodników | 380 w 31 dyscyplinach | |||||
|
Francję na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020 reprezentowało 380 zawodników: 212 mężczyzn i 168 kobiet. Był to 29. start reprezentacji Francji na letnich igrzyskach olimpijskich[2].
Zdobyte medale[3]
Medal | Zawodnik | Dyscyplina | Konkurencja | Rezultat | Data |
---|---|---|---|---|---|
Złoto | Romain Cannone | Szermierka | Szpada mężczyzn indywidualnie | W finale pokonał reprezentanta Węgier Gergely Siklosi | 25 lipca |
Złoto | Clarisse Agbegnenou | Judo | kategoria do 63 kg kobiet | W finale pokonała reprezentantkę Słowenii Tina Trstenjak | 27 lipca |
Złoto | Hugo Boucheron, Matthieu Androdias | Wioślarstwo | dwójka podwójna mężczyzn | 6:00,33 | 28 lipca |
Złoto | Clarisse Agbegnenou, Amandine Buchard, Guillaume Chaine, Axel Clerget, Sarah-Léonie Cysique, Romane Dicko, Alexandre Iddir, Kilian Le Blouch, Madeleine Malonga, Margaux Pinot, Teddy Riner | Judo | drużynowo | W finale pokonali reprezentację Japonii | 31 lipca |
Złoto | Erwann Le Péchoux, Enzo Lefort, Julien Mertine, Maxime Pauty | Szermierka | floret mężczyzn drużynowo | W finale pokonali reprezentantów Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego 45:28 | 1 sierpnia |
Złoto | Jean Quiquampoix | Strzelectwo | pistolet szybkostrzelny mężczyzn | 2 sierpnia | |
Złoto | Steven Da Costa | Karate | Kumiet do 67 kg mężczyzn | W finale pokonał reprezentanta Turcji Eray Şamdan | 5 sierpnia |
Złoto | Nedim Remili, Romain Lagarde, Melvyn Richardson, Dika Mem, Nicolas Tournat, Vincent Gérard, Nikola Karabatić, Kentin Mahé, Yann Genty, Timothey N’Guessan, Luc Abalo, Michaël Guigou, Luka Karabatić, Ludovic Fabregas, Hugo Descat, Valentin Porte | Piłka ręczna | turniej mężczyzn | W finale pokonali reprezentację Danii 25:23 | 7 sierpnia |
Złoto | Barthélémy Chinenyeze, Jenia Grebennikov, Jean Patry, Benjamin Toniutti, Kévin Tillie, Earvin N’Gapeth, Antoine Brizard, Stéphen Boyer, Nicolas Le Goff, Daryl Bultor, Trévor Clévenot, Yacine Louati | Siatkówka | turniej mężczyzn | W finale pokonali reprezentację Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego 3:2 | 7 sierpnia |
Złoto | Méline Nocandy, Blandine Dancette, Pauline Coatanea, Chloé Valentini, Allison Pineau, Coralie Lassource, Grâce Zaadi, Amandine Leynaud, Kalidiatou Niakaté, Cléopatre Darleux, Océane Sercien-Ugolin, Laura Flippes, Béatrice Edwige, Pauletta Foppa, Estelle Nze Minko, Alexandra Lacrabère | Piłka ręczna | turniej kobiet | W finale pokonały reprezentację Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego 30:25 | 8 sierpnia |
Srebro | Amandine Buchard | Judo | kategoria do 52 kg kobiet | W finale uległa reprezentantce Japonii Uta Abe | 25 lipca |
Srebro | Sarah-Léonie Cysique | Judo | kategoria do 57 kg kobiet | w finale uległa reprezentantce Kosowa Nora Gjakova | 26 lipca |
Srebro | Madeleine Malonga | Judo | kategoria o 78 kg kobiet | W finale uległa reprezentantce Japonii Shori Hamada | 29 lipca |
Srebro | Anita Blaze, Astrid Guyart, Pauline Ranvier, Ysaora Thibus | Szermierka | floret kobiet drużynowo | W finale uległy reprezentantkom Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego 34:45 | 29 lipca |
Srebro | Laura Tarantola, Claire Bové | Wioślarstwo | dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet | 6:47,68 | 29 lipca |
Srebro | Coralie Bertrand, Anne-Cécile Ciofani, Caroline Drouin, Camille Grassineau, Lina Guerin, Fanny Horta, Shannon Izar, Chloé Jacquet, Carla Neisen, Séraphine Okemba, Chloé Pelle, Jade Ulutule, Nassira Konde | Rugby | turniej kobiet | W finale uległy reprezentacji Nowej Zelandii 12:26 | 31 lipca |
Srebro | Sara Balzer, Cecilia Berder, Cecilia Berder, Charlotte Lembach | Szermierka | szabla kobiet drużynowo | W finale uległy reprezentantkom Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego 41:45 | 31 lipca |
Srebro | Thomas Goyard | Żeglarstwo | Windsurfing RS:X mężczyzn | 31 lipca | |
Srebro | Charline Picon | Żeglarstwo | Windsurfing RS:X kobiet | 31 lipca | |
Srebro | Florent Manaudou | Pływanie | 50 m stylem dowolnym mężczyzn | 21,55 s | 1 sierpnia |
Srebro | Kévin Mayer | Lekkoatletyka | Dziesięciobój | 8726 pkt | 5 sierpnia |
Srebro | Frank Ntilikina, Timothé Luwawu-Cabarrot, Thomas Heurtel, Nicolas Batum, Guerschon Yabusele, Evan Fournier, Nando De Colo, Vincent Poirier, Andrew Albicy, Rudy Gobert, Petr Cornelie, Moustapha Fall | Koszykówka | turniej mężczyzn | W finale ulegli reprezentacji Stanów Zjednoczonych 82:87 | 7 sierpnia |
Brąz | Luka Mkheidze | Judo | kategoria do 60 kg mężczyzn | W pojedynku o brązowy medal pokonał reprezentanta Korei Południowej Kim Won-jin | 24 lipca |
Brąz | Manon Brunet | Szermierka | szabla kobiet indywidualnie | W pojedynku o brązowy medal pokonała reprezentantkę Węgier Anna Márton | 26 lipca |
Brąz | Althéa Laurin | Taekwondo | kategoria powyżej 67 kg kobiet | W pojedynku o brązowy medal pokonała reprezentantkę Wybrzeża Kości Słoniowej Aminata Traoré | 27 lipca |
Brąz | Teddy Riner | Judo | kategoria powyżej 100 kg mężczyzn | W pojedynku o brązowy medal pokonał reprezentanta Japonii Hisayoshi Harasawa | 30 lipca |
Brąz | Romane Dicko | Judo | kategoria powyżej 78 kg kobiet | W pojedynku o brązowy medal pokonała reprezentantkę Turcji Kayra Sayıt | 30 lipca |
Brąz | Léonie Périault, Dorian Coninx, Cassandre Beaugrand, Vincent Luis | Triathlon | sztafeta mieszana | 1:24:04 | 31 lipca |
Brąz | Nicolas Touzaint, Florent Karim Laghouag, Christopher Six | Jeździectwo | WKKW drużynowo | 101,50 pkt | 2 sierpnia |
Brąz | Florian Grengbo, Sébastien Vigier, Rayan Helal | Kolarstwo | sprint drużynowy mężczyzn | 42,331 s | 3 sierpnia |
Brąz | Camille Lecointre, Aloïse Retornaz | Żeglarstwo | klasa 470 kobiety | 4 sierpnia | |
Brąz | Benjamin Thomas, Donavan Grondin | Kolarstwo torowe | madison mężczyzn | 40 pkt | 7 sierpnia |
Brąz | Marine Fauthoux, Nwal-Endéné Miyem, Alexia Chartereau, Sandrine Gruda, Helena Ciak, Sarah Michel, Valériane Vukosavljević, Iliana Rupert, Gabby Williams, Marine Johannès, Alix Duchet, Diandra Tchatchouang | Koszykówka | turniej kobiet | W meczu o brązowy medal pokonały reprezentację Serbii 91:76 | 7 sierpnia |
Skład kadry
Badminton
- Osobny artykuł: Badminton na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Faza grupowa | Pozycja | 1/8 | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | ||||
Brice Leverdez | gra pojedyncza (m) | Pocztaŕow 2-0 (21-10, 21-8) | Lee Zii Jia 0-2 (17-21, 5-21) | N\A | 2. | NQ | 15. | [4][5][6] | |||
Qi Xuefei | gra pojedyncza (k) | Nguyễn Thùy Linh 0-2 (11-21, 11-21) | Jaquet 2-0 (21-10, 21-14) | Tai Tzu-ying 0-2 (10-21, 13-21) | 3. | NQ | 15. | [7][8][5][9] | |||
Thom Gicquel Delphine Delrue | mikst | Ellis Smith 2:0 (21-14, 21-16) | Puavaranukroh Taerattanachai 0:2 (9-21, 13-21) | Hurlburt-Yu Josephine Wu 2:0 (21-12, 21-13) | 3. | N/A | NQ | 9. | [10][11][12][13] |
Boks
- Osobny artykuł: Boks na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | 1/16 | 1/8 | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał | Źródło | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Miejsce | |||
Billal Bennama | waga musza mężczyzn | Bye | Bıbosynov P 0-5 | NQ | 9. | [14] | ||
Samuel Kistohurry | waga piórkowa mężczyzn | Ragan P 2-3 | NQ | 17. | [15] | |||
Sofiane Oumiha | waga lekka mężczyzn | Bye | Davis P RSC | NQ | 9. | [16] | ||
Mourad Aliev | waga superciężka mężczyzn | Bye | Zukhurov W 5-0 | Clarke P DSQ | NQ | DSQ | [17] | |
Maïva Hamadouche | waga lekka kobiet | Potkonen P 1-3 | NQ | 17. | [18] |
Gimnastyka
- Osobny artykuł: Gimnastyka na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Mężczyźni
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | Finał | Źródło | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przyrząd | Razem | Pozycja | Przyrząd | Razem | Pozycja | |||||||||||||
F | PH | R | V | PB | HB | F | PH | R | V | PB | HB | |||||||
Loris Frasca | wielobój indywidualnie | 13,700 | 13,766 | 13,100 | 13,500 | 13,433 | 12,833 | 80,332 | 44. | NQ | [19] | |||||||
ćwiczenia wolne | 13,700 | N/A | 13,700 | 38. | NQ | |||||||||||||
ćwiczenia na poręczach | N/A | 13,433 | N/A | 13,433 | 56. | NQ | ||||||||||||
ćwiczenia na drążku | N/A | 12,833 | 12,833 | 55. | NQ | |||||||||||||
skok | N/A | 13,433 | N/A | 13,433 | 20. | NQ | ||||||||||||
ćwiczenia na koniu z łękami | N/A | 13,766 | N/A | 13,766 | 27. | NQ | ||||||||||||
ćwiczenia na kółkach | N/A | 13,100 | N/A | 13,100 | 56. | NQ | ||||||||||||
Cyril Tommasone | ćwiczenia na koniu z łękami | N/A | 13,100 | N/A | 13,100 | 43. | NQ | [20] | ||||||||||
Samir Aït Saïd | ćwiczenia na kółkach | N/A | 15,066 | N/A | 15,066 | 3. | N/A | 14,900 | N/A | 14,900 | 4. | [21] |
Kobiety
Zawodniczka | Konkurencja | Kwalifikacje | Finał | Pozycja | Źródło | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przyrząd | Razem | Przyrząd | Razem | ||||||||||
V | UB | BB | F | V | UB | BB | F | ||||||
Marine Boyer | wielobój drużynowy | 13,733 | 10,400 | 13,466 | 12,733 | 50,332 | N/A | N/A | 12,066 | 13,000 | 25,066 | 6. | [22] |
Mélanie de Jesus dos Santos | 14,466 | 14,566 | 12,233 | 13,166 | 55,431 | 14,500 | 14,200 | 13,566 | 13,700 | 55,966 | [23] | ||
Aline Friess | 14,966 | 13,666 | 12,500 | 12,500 | 53,632 | 14,900 | 13,733 | N/A | N/A | 28,633 | [24] | ||
Carolann Héduit | 14,233 | 13,966 | 13,200 | 12,900 | 54,299 | 14,200 | 13,466 | 12,833 | 13,100 | 53,599 | [25] | ||
Razem | 43,665 | 42,198 | 39,899 | 37,899 | 164,561 | 43,600 | 41,399 | 38,465 | 39,800 | 163,264 | [26] |
Zawodniczka | Konkurencja | Kwalifikacje | Finał | Źródło | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przyrządy | Razem | Pozycja | Przyrządy | Razem | Pozycja | |||||||||
V | UB | BB | F | V | UB | BB | F | |||||||
Mélanie de Jesus dos Santos | wielobój indywidualnie | 14,466 | 14,566 | 12,233 | 13,166 | 55,431 | 10. | 14,366 | 13,833 | 12,166 | 13,333 | 56,698 | 11. | [23] |
Carolann Héduit | 14,233 | 13,966 | 13,200 | 12,900 | 54,299 | 18. | 14,400 | 13,566 | 12,566 | 13,033 | 53,565 | 12. | [25] | |
Aline Friess | 14,966 | 13,666 | 12,500 | 12,500 | 53,632 | 25. | NQ | [24] | ||||||
Marine Boyer | 13,733 | 10,400 | 13,466 | 12,733 | 50,332 | 60. | NQ | [22] | ||||||
Mélanie de Jesus dos Santos | ćwiczenia na poręczach | N/A | 14,566 | N/A | 14,566 | 11. | N/A | 14,033 | N/A | 14,033 | 6. | [23] | ||
Carolann Héduit | N/A | 13,966 | N/A | 13,966 | 25. | NQ | [25] | |||||||
Aline Friess | N/A | 13,666 | N/A | 13,666 | 31. | NQ | [24] | |||||||
Marine Boyer | N/A | 10,400 | N/A | 10,400 | 84. | NQ | [22] | |||||||
Marine Boyer | ćwiczenia na równoważni | N/A | 13,466 | N/A | 13,466 | 22. | NQ | [22] | ||||||
Mélanie de Jesus dos Santos | N/A | 13,233 | N/A | 13,233 | 26. | NQ | [23] | |||||||
Carolann Héduit | N/A | 13,200 | N/A | 13,200 | 28. | NQ | [25] | |||||||
Aline Friess | N/A | 12,500 | N/A | 12,500 | 51. | NQ | [24] | |||||||
Mélanie de Jesus dos Santos | ćwiczenia wolne | N/A | 13,166 | 13,166 | 25. | NQ | [23] | |||||||
Carolann Héduit | N/A | 12,900 | 12,900 | 34. | NQ | [25] | ||||||||
Marine Boyer | N/A | 12,733 | 12,733 | 44. | NQ | [22] | ||||||||
Aline Friess | N/A | 12,500 | 12,500 | 56. | NQ | [24] |
Skoki na trampolinie
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Finał | Źródło | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Układ obowiązkowy | Układ dowolny | Kara | Razem | Pozycja | Trudność | Wykonanie | Lot | Kara | Łącznie | Pozycja | |||
Punkty | Punkty | Punkty | Punkty | Punkty | Punkty | Punkty | Punkty | Punkty | |||||
Allan Morante | mężczyźni | 14,590 | 6,490 | 21,080 | 16. | NQ | 16. | [27] | |||||
Léa Labrousse | kobiety | 14,015 | 54,070 | 68,085 | 12. | NQ | 12. | [28] |
Golf
- Osobny artykuł: Golf na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Runda 1 | Runda 2 | Runda 3 | Runda 4 | Łącznie | Źródło | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Wynik | Wynik | Wynik | Wynik | Par | Pozycja | |||
Romain Langasque | Mężczyźni | 69 | 70 | 69 | 69 | 277 | – 7 | 35. | [29] |
Antoine Rozner | 68 | 69 | 73 | 70 | 280 | – 4 | 45. | ||
Perrine Delacour | kobiety | 70 | 70 | 69 | 71 | 280 | – 4 | 29. | [30] |
Céline Boutier | 73 | 68 | 72 | 69 | 282 | – 2 | 34. |
Jeździectwo
- Osobny artykuł: Jeździectwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
- Ujeżdżenie
Zawodnik | Koń | Konkurencja | Grand Prix | Grand Prix Special | Finał | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Poz. | Wynik | Poz. | Wynik | Poz. | ||||
Morgan Barbançon | Ujeżdżenie indywidualnie | Sir Donnerhall II Old | 70,543 | 24. | NQ | [31][32][33] | |||
Maxime Collard | Cupido PB | 69,068 | 33. | NQ | |||||
Alexandre Ayache | Zo What | 68,929 | 34. | NQ | |||||
Morgan Barbançon Maxime Collard Alexandre Ayache | ujeżdżenie drużynowe | Sir Donnerhall II Old Cupido PB Zo What | 6715,0 | 9. | NQ | [34] |
- Skoki przez przeszkody
Zawodnik | Konkurencja | Koń | Kwalifikacje | Finał | Pozycja | Źródło | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kary | Łącznie | Pozycja | Kary | Łącznie | |||||||
Przeszkody | Limit czasu | Przeszkody | Limit czasu | ||||||||
Nicolas Delmotte | indywidualnie | Nicolas Delmotte | 0 | 0 | 0 | 1. | 4 | 1 | 5 | 12. | [35][36] |
Mathieu Billot | Quel Filou 13 | 4 | 3 | 7 | 43. | NQ | |||||
Pénélope Leprevost | Vancouver de Lanlore | 8 | 2 | 10 | 52. | NQ | |||||
Simon Delestre Mathieu Billot Pénélope Leprevost | drużynowo | Berlux Z Quel Filou 13 Vancouver de Lanlore | 0 8 4 | 1 1 1 | 15 | 6. | 0 0 EL | 1 0 EL | 2 + EL | 8. | [37][38] |
- WKKW
Zawodnik | Konkurencja | Koń | Ujeżdżenie | Cross country | Skoki (runda kwalifikacyjna) | Razem | Skoki (runda finałowa) | Finał | Pozycja | Źródło |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Christopher Six | indywidualnie | Totem De Brecey | 29,60 | 1,60 | 0,00 | 31,20 | 4,00 | 35,20 | 7. | [39] |
Karim Laghouag | Triton Fontaine | 32,40 | 0,00 | 4,00 | 36,40 | 8,80 | 45,20 | 12. | ||
Nicolas Touzaint | Absolut Gold | 33,10 | 0,40 | 0,40 | 33,90 | 0,00 | 33,90 | 6. | ||
Christopher Six Karim Laghouag Nicolas Touzaint Thomas Carlile[40] | drużynowo | Totem De Brecey Triton Fontaine Absolut Gold Birmane | jak wyżej | N/A | 101,50 | [41] |
Judo
- Osobny artykuł: Judo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | 1/32 | 1/16 | 1/8 | Ćwierćfinał | Półfinał | Repasaże | Finał / 3.miejsce | Źródła | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwniczka Wynik | Przeciwniczka Wynik | Przeciwniczka Wynik | Przeciwniczka Wynik | Przeciwniczka Wynik | Przeciwniczka Wynik | Przeciwniczka Wynik | Pozycja | |||
Luka Mkheidze | -60 kg (m) | N/A | Bye | Garrigós W 01-00 | Łesiuk W 10-00 | Yang Yung-wei P 00-01 | N/A | Kim Won-jin W 10-00 | [42] | |
Kilian Le Blouch | -66 kg (m) | N/A | Alhassane W 10-00 | Abe P 00-10 | NQ | 9. | [43] | |||
Guillaume Chaine | -73 kg (m) | Barbosa W 10-00 | Szawdatuaszwili P 00-01 | NQ | 17. | [44] | ||||
Axel Clerget | -90 kg (m) | N/A | Ustopiriyon W 10-00 | van ’t End P 00-01 | NQ | 9. | [45] | |||
Alexandre Iddir | -100 kg (m) | N/A | Kocojew P 000-101 | NQ | 17. | [46] | ||||
Teddy Riner | +100 kg (m) | N/A | Hegyi W 10-00 | Sasson P 01-00 | Baszajew P 00-01 | NQ | Silva W 11-00 | Harasawa W 10-00 | [47] | |
Shirine Boukli | -48 kg (k) | N/A | Nikolić P 00-10 | NQ | 17. | [48] | ||||
Amandine Buchard | -52 kg (k) | N/A | Bye | Levytska-Shukvani W 11-00 | Park Da-sol W 10-00 | Kocher W 10-00 | N/A | Uta Abe P 00-10 | [49] | |
Sarah-Léonie Cysique | -57 kg (k) | N/A | Bye | Kim Ji-su W 01-00 | Liparteliani W 10-01 | Klimkait W 10-00 | N/A | Gjakova P 00-10 | [50] | |
Clarisse Agbegnenou | -63 kg (k) | N/A | Bye | Billiet W 10-00 | Franssen W 01-00 | Beauchemin-Pinard W 01-00 | N/A | Trstenjak W 01-00 | [51] | |
Margaux Pinot | -70 kg (k) | N/A | Bye | Teltsidu P 00-10 | NQ | 9. | [52] | |||
Madeleine Malonga | -78 kg (k) | N/A | Bye | Graf W 11-00 | Antomarchi W 11-01 | Yoon Hyun-ji W 10-00 | N/A | Hamada P 00-10 | [53] | |
Romane Dicko | +78 kg (k) | N/A | Bye | Jablonskytė W 10-00 | Altheman W 11-00 | Ortíz P 00-01 | N/A | Sayıt W 10-00 | [54] | |
Luka Mkheidze Kilian Le Blouch Guillaume Chaine Axel Clerget Alexandre Iddir Teddy Riner Shirine Boukli Amandine Buchard Sarah-Léonie Cysique Clarisse Agbegnenou Margaux Pinot Madeleine Malonga Romane Dicko | drużynowo | N/A | Bye | Izrael W 4-3 | Holandia W 4-0 | N/A | Japonia W 4-0 | [55] |
Kajakarstwo
- Osobny artykuł: Kajakarstwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał A/B | Pozycja | Źródło | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | Czas | Pozycja | ||||
Maxime Beaumont | K-1 200 m (m) | 35,259 | 2. | N/A | 36,072 | 6. | 35,998 | 1. Finał B | 9. | [56] | |
Étienne Hubert | K-1 1000 m (m) | 3:45,072 | 4. | 3:46,274 | 2. | 3:27,319 | 6. | 3:31,553 | 7. Finał B | 15. | |
Guillaume Burger | 3:53,241 | 4. | 3:52,817 | 5. | NQ | ||||||
Étienne Hubert Guillaume Burger | K-2 1000 m (m) | 3:29,296 | 5. | 3:18,284 | 5. | NQ | 3:32,690 | 7. | 15. | ||
Adrien Bart | C-1 1000 m (m) | 4:03,771 | 2. | N/A | 4:04,026 | 1. | 4:06,171 | 4. Finał A | 4. | ||
Léa Jamelot | K-1 200 m (k) | 43,589 | 6. | 43,338 | 4. | NQ | |||||
Vanina Paoletti | 42,334 | 3. | 43,163 | 4. | NQ | ||||||
Manon Hostens | K-1 500 m (k) | 1:53,668 | 6. | 1:54,095 | 2. | 1:57,394 | 6. | 1:58,133 | 7. Finał C | 23. | |
Manon Hostens Sarah Guyot | K-2 500 m (k) | 1:45,533 | 2. | N/A | 1:38,632 | 3. | 1:40,329 | 7. Finał A | 7. | ||
Manon Hostens Vanina Paoletti Sarah Guyot Léa Jamelot | K-4 500 m (k) | 1:39,032 | 5. | 1:37,138 | 4. | 1:38,202 | 5. | 1:38,346 | 1. Finał B | 9. |
Kajakarstwo górskie
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Półfinały | Finał | Pozycja | Źródło | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
P 1 | M. | P 2 | M. | Razem | M. | Czas | Miejsce | Czas | Miejsce | ||||
Boris Neveu | K-1 (m) | 147,12 | 21. | 91,78 | 5. | 91,78 | 5. | 94,86 | 2. | 101,18 | 7. | 7. | [57] |
Martin Thomas | C-1 (m) | 100,75 | 7. | 102,83 | 7. | 102,75 | 9. | 100,65 | 1. | 104,98 | 5. | 5. | |
Marie-Zélia Lafont | K-1 (k) | 121,48 | 19. | 110,25 | 11. | 110,25 | 13. | 115,81 | 14. | NQ | 14. | ||
Marjorie Delassus | C-1 (k) | 121,74 | 12. | 167,47 | 20. | 121,74 | 17. | 117,71 | 5. | 115,93 | 4. | 4. |
Karate
- Osobny artykuł: Karate na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Finał | Pozycja | Źródło | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 kata | 2 kata | Średnia | 3 kata | Wynik | |||||
Alexandra Feracci | kata mężczyzn | 24,32 | 24,48 | 24,40 | NQ | 7. | [58] |
Zawodnik | Konkurencja | Faza grupowa | Półfinały | Finał | Źródło | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | |||
Steven Da Costa | do 67 kg mężczyzn | Derafshipour 4:0 | Al-Masatfa 4:7 | Kalniņš 11:2 | Madera 2:0 | 2. | Assadilov 5:2 | Şamdan 5:0 | [59][60][61][62][63][64][65] | |
Leïla Heurtault | do 61 kg kobiet | Garcés 0:8 | Someya 3:6 | Yin Xiaoyan 0:1 | Çoban 2:0 | 5. | NQ | 9. | [66][67][68][69][70] |
Kolarstwo
Kolarstwo szosowe
Zawodnik | Konkurencja | Czas | Pozycja | Źródło |
---|---|---|---|---|
Benoît Cosnefroy | wyścig ze startu wspólnego (m) | 6:16:53 | 57. | [71] |
Kenny Elissonde | 6:15:38 | 38. | ||
David Gaudu | 6:06:33 | 7. | ||
Guillaume Martin | 6:11:46 | 27. | ||
Rémi Cavagna | DNF | |||
jazda indywidualna na czas (m) | 58:39,06 | 17. | ||
Juliette Labous | wyścig ze startu wspólnego (k) | 3:56:07 | 30. | [72] |
jazda indywidualna na czas (k) | 32:42,14 | 9. |
Kolarstwo torowe
- Sprint
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | Runda 1 | Repasaże 1 Runda | Runda 2 | Repasaże 2 Runda | Runda 3 | Repasaże 3 Runda | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | Źródło | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas Prędkość | Przeciwnik Czas | Pozycja | Przeciwnik Czas | Przeciwnik Czas | Przeciwnik Czas | Przeciwnik Czas | Przeciwnik Czas | Przeciwnik Czas | Przeciwnik Czas | Przeciwnik Czas | Pozycja | |||
Sébastien Vigier | indywidualnie (m) | 9,551 75,385 | 10. | Barrette 10,182 | N/A | Webster 9,883 | Jair Tjon En Fa 9,900 | Carlin 10,134 | Webster Sahrom 10,169 | Hoogland 0-2 | Levy Paul Kenny 10,523[73] | NQ | 7. | [74] |
Rayan Helal | 9,669 74,465 | 20. | Dmitrijew + 10,338 | Bötticher Richardson 10,062 | NQ | 21. | ||||||||
Mathilde Gros | indywidualnie (k) | 10,400 69,231 | 4. | Lee Hye-jin 11,216 | N/A | Yuka Kobayashi 11,292 | Lee Wai Sze 11,220 | Genest Wojnowa 10,969 | NQ | 9. | [75] | |||
Coralie Demay | 11,849 60,765 | 29. | NQ | 29. | ||||||||||
Florian Grengbo Sébastien Vigier Rayan Helal | drużynowo (m) | 42,722 | 4. | N/A | Nowa Zelandia 42,294 | Australia 42,331 | [74] |
- Keirin
Zawodnik | Konkurencja | Runda 1 | Repesaż | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał | Pozycja | Źródło |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Miejsce | Miejsce | Miejsce | Miejsce | Miejsce | ||||
Rayan Helal | mężczyźni | 1. | N/A | 3. | 4. | 4. | 10. | [74] |
Sébastien Vigier | 6. | 4. | NQ | |||||
Coralie Demay | kobiety | 5. | 4. | NQ | [75] | |||
Mathilde Gros | 6. | 2. | 5. | NQ |
- Madison
Zawodnik | Konkurencja | Punkty | Pozycja | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sprint | Okr.pkt | Łącznie | |||||
+ | - | ||||||
Benjamin Thomas Donavan Grondin | mężczyźni | 40 | 40 | [74] | |||
Clara Copponi Marie Le Net | kobiety | 19 | 19 | 5. | [75] |
- Omnium
Zawodnik | Konkurencja | Scratch | Wyścig tempowy | Wyścig eliminacyjny | Wyścig punktowy | Suma punktów | Pozycja | Źródło | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Miejsce | Punkty | Miejsce | Punkty wyścigowe | Punkty | Miejsce | Punkty | Sprint | Okrążenia | Miejsce | |||||
Clara Copponi | kobiety | 13. | 16 | 9. | – 17 | 24 | 1. | 40 | 5 | 7. | 85 | 8. | [75] | |
Benjamin Thomas | mężczyźni | 2. | 38 | 2. | 23 | 38 | 6. | 30 | 12 | 19. | 118 | 4. | [74] |
- Wyścig na dochodzenie drużynowy
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | Pierwsza runda | Finał | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | M. | Przeciwnik Wynik | M. | Przeciwnik Wynik | M. | |||
Victoire Berteau Marion Borras Valentine Fortin Marie Le Net | kobiety | 4:12,502 | 5. | Kanada 4:11,888 | 8. | Nowa Zelandia 4:10,600 | 7. | [75] |
Kolarstwo górskie
Zawodnik | Konkurencja | Czas | Pozycja | Źródło |
---|---|---|---|---|
Loana Lecomte | cross-country (k) | 1:18:43 | 6. | [76] |
Pauline Ferrand-Prévot | 1:20:18 | 10. | ||
Victor Koretzky | cross-country (m) | 1:26:00 | 5. | [77] |
Jordan Sarrou | 1:26:50 | 9. |
Kolarstwo BMX
- Wyścig
Zawodnik | Konkurencja | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał | Pozycja | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | ||||
Axelle Étienne | kobiety | 9 | 3. | 11 | 3. | 45,853 | 7. | 7. | [78] |
Manon Valentino | 15 | 5. | NQ | 20. | |||||
Sylvain André | mężczyźni | 3 | 1. | 11 | 3. | 40,676 | 4 | 4. | [79] |
Romain Mahieu | 10 | 3. | 4 | 1. | 41,952 | 6. | 6. | ||
Joris Daudet | 3 | 1. | 8 | 3. | DNF | 7. |
- Freestyle
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Finał | Pozycja | Źródło | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przejazd 1 | Przejazd 2 | Średnia | Miejsce | Przejazd 1 | Przejazd 2 | Wynik | ||||
Anthony Jeanjean | freestyle mężczyzn | 83,00 | 86,30 | 84,65 | 4. | 78,20 | 51,20 | 78,20 | 7. | [80] |
Koszykówka
- Osobny artykuł: Koszykówka na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Turniej kobiet
|
|
Drużyna | Konkurencja | Faza grupowa | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | Pozycja | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | ||||
brak flagi | kobiety | Japonia 70-74 | Nigeria 87-62 | Stany Zjednoczone 82-93 | 3. | Hiszpania 67-64 | Japonia 71-87 | Serbia 91-76 | [81][82] |
Turniej mężczyzn
Drużyna | Konkurencja | Faza grupowa | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | Pozycja | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | ||||
Francja | mężczyźni | Stany Zjednoczone 83-76 | Czechy 97-77 | Iran 79-62 | 1. | Włochy 84-75 | Słowenia 90-89 | Stany Zjednoczone 82-87 | [83][84] |
3 × 3
Drużyna | Konkurencja | Faza grupowa | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | Pozycja | Źródło | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | ||||
Ana Filip Laëtitia Guapo Marie-Ève Paget Mamignan Touré | 3×3 kobiet | Stany Zjednoczone 10-17 | Włochy 19-16 | Japonia 15-19 | Chiny 13-20 | Mongolia 22-18 | Rosyjski Komitet Olimpijski 17-14 | Rumunia 22-12 | 5. | Japonia 16-14 | Stany Zjednoczone 16-18 | Chiny 14-16 | 4. | [85][86] |
Lekkoatletyka
- Osobny artykuł: Lekkoatletyka na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Konkurencje biegowe
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Półfinał | Finał | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | |||
Jimmy Vicaut | 100 m (m) | 10,07 | 2. | 10,11 | 5. | NQ | [87] | |
Gabriel Tual | 800 m (m) | 1:45,63 | 3. | 1:44,28 | 3. | 1:46,03 | 7. | [88] |
Pierre-Ambroise Bosse | 1:45,97 | 6. | 1:48,62 | 6. | NQ | |||
Benjamin Robert | 1:47,12 | 5. | NQ | |||||
Alexis Miellet | 1500 m (m) | 3:41,23 | 14. | NQ | [89] | |||
Azeddine Habz | 3:41,24 | 4. | 3:35,12 | 10. | NQ | |||
Baptiste Mischler | 3:37,53 | 11. | NQ | |||||
Hugo Hay | 5 000 m (m) | 13:39,95 | 7. | N/A | NQ | [90] | ||
Jimmy Gressier | 13:33,47 | 9. | N/A | 13:11,33 | 13. | |||
Morhad Amdouni | 10 000 m (m) | N/A | 27:53,58 | 10. | [91] | |||
Wilhem Belocian | 110 m przez płotki(m) | DSQ | NQ | [92] | ||||
Aurel Manga | 13,24 | 1. | 13,24 | 2. | 13,38 | 8. | ||
Pascal Martinot-Lagarde | 13,37 | 2. | 13,25 | 2. | 13,16 | 5. | ||
Ludvy Vaillant | 400 m przez płotki (m) | 49,23 | 5. | 49,02 | 7. | NQ | [93] | |
Wilfried Happio | 49,39 | 5. | 49,49 | 7. | NQ | |||
Djilali Bedrani | 3000 m z przeszkodami (m) | 8:20,23 | 7. | N/A | NQ | [94] | ||
Louis Gilavert | 8:36,35 | 12. | N/A | NQ | ||||
Alexis Phelut | 8:19,36 | 3. | N/A | 8:23,14 | 12. | |||
Nicolás Navarro | maraton (m) | N/A | 2:12:50 | 12. | [95] | |||
Morhad Amdouni | N/A | 2:14:33 | 17. | |||||
Hassan Chahdi | N/A | 2:18:40 | 45. | |||||
Mouhamadou Fall Jimmy Vicaut Méba-Mickaël Zeze Ryan Zeze | sztafeta 4 × 100 m (m) | 38,18 | 3. | N/A | NQ | [96] | ||
Thomas Jordier Muhammad Abdallah Kounta Ludovic Ouceni Gilles Biron | sztafeta 4 × 400 m (m) | 3:00,81 | 6. | N/A | NQ | [97] | ||
Kévin Campion | chód na 20 km (m) | N/A | 1:23:53 | 16. | [98] | |||
Gabriel Bordier | N/A | 1:25:23 | 24. | |||||
Yohann Diniz | chód na 50 km (m) | N/A | DNF | [99] | ||||
Gémima Joseph | 200 m (k) | 22,94 | 3. | 23,19 | 7. | NQ | [100] | |
Amandine Brossier | 400 m (k) | 51,65 | 2. | 51,30 | 6. | NQ | [101] | |
Rénelle Lamote | 800 m (k) | 2:01,92 | 1. | 1:59,40 | 5. | NQ | [102] | |
Laura Valette | 100 m przez płotki (k) | 14,52 | 8. | NQ | [103] | |||
Susan Jeptooo Kipsang | maraton (k) | N/A | 2:36:29 | 38. | [104] | |||
Carolle Zahi Orlann Ombissa-Dzangue Gémima Joseph Cynthia Leduc | sztafeta 4 × 100 m (k) | 42,68 | 4. | N/A | 42,89 | 7. | [105] | |
Sokhna Lacoste Amandine Brossier Brigitte Ntiamoah Floria Gueï | sztafeta 4 × 400 m (k) | 3:25,07 | 5. | N/A | NQ | [106] |
Konkurencje techniczne
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | Finał | Źródło | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | |||
Lolassonn Djouhan | rzut dyskiem (m) | 64,74 | 21. | NQ | [107] | |
Augustin Bey | skok w dal (m) | NM | – | NQ | [108] | |
Melvin Raffin | trójskok (m) | 16,83 | 11. | NM | 12. | [109] |
Benjamin Compaoré | 16,59 | 19. | NQ | |||
Jean-Marc Pontvianne | NM | – | NQ | |||
Quentin Bigot | rzut młotem (m) | 78,73 | 5. | 79,39 | 5. | [110] |
Renaud Lavillenie | skok o tyczce (m) | 5,75 | 6. | 5,70 | 8. | [111] |
Valentin Lavillenie | 5,65 | 17. | NQ | |||
Ethan Cormont | 5,50 | 22. | NQ | |||
Alexandra Tavernier | rzut młotem (k) | 73,51 | 5. | 74,41 | 4. | [112] |
Mélina Robert-Michon | rzut dyskiem (k) | 60,88 | 15. | NQ | [113] | |
Yanis David | skok w dal (k) | 6,27 | 23. | NQ | [114] | |
Rouguy Diallo | trójskok (k) | 14,29 | 10. | 14,38 | 9. | [115] |
Wieloboje
- Dziesięciobój
Zawodnik | Konkurencja | 100 m | LJ | SP | HJ | 400 m | 110H | DT | PV | JT | 1500 m | Razem | Pozycja | Źródło |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kévin Mayer | Rezultat | 10,68 | 7,50 | 15,07 | 2,08 | 50,31 | 13,90 | 48,08 | 5,20 | 73,09 | 4:43,17 | 8726 | [116] | |
Punkty | 933 | 935 | 794 | 878 | 800 | 987 | 830 | 972 | 9737 | 660 |
Łucznictwo
- Osobny artykuł: Łucznictwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Runda rankingowa | 1/32 | 1/16 | 1/8 | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | Źródło | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Miejsce | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | |||
Pierre Plihon | indywidualnie (m) | 653 | 36. | Williams W 6-4 | Kim Woo-jin P 2-6 | NQ | 17. | [117][118][119] | |||
Thomas Chirault | 648 | 51. | Broeksma P 4-6 | NQ | 33. | ||||||
Jean-Charles Valladont | 640 | 8. | van den Berg P 3-7 | NQ | 33. | ||||||
Lisa Barbelin | indywidualnie (k) | 654 | 13. | Andreoli W 2-6 | Schloesser W 6-0 | Valencia P 0-6 | NQ | 9. | [120][121][122] | ||
Jean-Charles Valladont Pierre Plihon Thomas Chirault | drużynowo (m) | 1941 | 12. | N/A | Stany Zjednoczone P 0-6 | NQ | 9. | [123][124] | |||
Pierre Plihon Lisa Barbelin | mikst | 1307 | 14. | N/A | Muto Yamauchi W 5-3 | Wijler Schloesser P 4-5 | NQ | 5. | [125][126] |
Pięciobój nowoczesny
- Osobny artykuł: Pięciobój nowoczesny na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Szermierka | Pływanie | Jazda konna | Kombinacja: strzelanie/bieg przełajowy | Suma punktów | Pozycja | Źródło | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wynik (wygrane) | M. | Punkty | Czas | M. | Punkty | M. | Punkty | Czas | M. | Punkty | |||||
Élodie Clouvel | kobiety | 16 | 24. | 196 | 2:07,51 | 3. | 295 | 2. | 274 | 12:17,78 | 10. | 563 | 1347 | 6. | [127] |
Marie Oteiza | 19 | 13. | 215 | 2:10,15 | 13. | 290 | 13. | 293 | 12:44,75 | 19. | 536 | 1334 | 10. | ||
Valentin Prades | mężczyźni | 19 | 11. | 217 | 2:00,73 | 13. | 309 | 26. | 270 | 10:38,89 | 3. | 662 | 1458 | 7. | [128] |
Valentin Belaud | 18 | 13. | 212 | 2:04,13 | 23. | 302 | 9. | 293 | 11:05,74 | 9. | 635 | 1442 | 11. |
Piłka nożna
- Osobny artykuł: Piłka nożna na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Turniej mężczyzn
|
|
Drużyna | Konkurencja | Faza grupowa | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał mecz o 3. miejsce | Pozycja | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | ||||
Francja | turniej mężczyzn | Meksyk 1:4 | Południowa Afryka 4:3 | Japonia 0:4 | 3. | NQ | 13. | [129] |
Piłka ręczna
- Osobny artykuł: Piłka ręczna na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Turniej kobiet
|
|
Drużyna | Konkurencja | Faza grupowa | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał mecz o 3. miejsce | Pozycja | Źródło | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | ||||
Francja | turniej kobiet | Węgry 30:29 | Hiszpania 25:28 | Szwecja 28:28 | Rosyjski Komitet Olimpijski 27:28 | Brazylia 29:22 | 3. | Holandia 32:22 | Szwecja 29:27 | Rosyjski Komitet Olimpijski 30:25 | [130][131] |
Turniej mężczyzn
Drużyna | Konkurencja | Faza grupowa | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał mecz o 3. miejsce | Pozycja | Źródło | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | ||||
Francja | turniej mężczyzn | Argentyna 33:27 | Brazylia 34:29 | Niemcy 30:29 | Hiszpania 36:31 | Norwegia 29:32 | 1. | Bahrajn 42:28 | Egipt 27:23 | Dania 25:23 | [132][133] |
Pływanie
- Osobny artykuł: Pływanie na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Półfinał | Finał | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | Miejsce | Czas | Miejsce | Czas | Miejsce | |||
Florent Manaudou | 50 m dowolnym (m) | 21,65 | 2. | 21,53 | 2. | 21,55 | [134][135][136] | |
Maxime Grousset | 21,97 | 15. | 21,87 | 12. | NQ | |||
100 m dowolnym (m) | 48,25 | 12. | 47,82 | 8. | 47,72 | 4. | [137][138][139] | |
Mehdy Metella | 48,68 | 23. | NQ | |||||
Jordan Pothain | 200 m dowolnym (m) | 1:46,75 | 20. | NQ | [140][141][142] | |||
Jonathan Atsu | 1:47,75 | 28. | NQ | |||||
David Aubry | 400 m dowolnym (m) | 3:55,01 | 28. | N/A | NQ | [143][144] | ||
800 m dowolnym (m) | 8:00,16 | 29. | N/A | NQ | [145][146] | |||
Yohann Ndoye Brouard | 100 m grzbietowym (m) | 53,13 | 6. | DSQ | NQ | [147][148][149] | ||
Mewen Tomac | 53,49 | 10. | 53,62 | 14. | NQ | |||
Yohann Ndoye Brouard | 200 m grzbietowym (m) | 1:57,96 | 17. | 1:56,83 | 9. | NQ | [150][151][152] | |
Mewen Tomac | 1:59,02 | 25. | NQ | |||||
Théo Bussière | 100 m klasycznym (m) | 1:00,75 | 33. | NQ | [153][154][155] | |||
Antoine Viquerat | 200 m klasycznym (m) | 2:09,54 | 12. | 2:09,97 | 12. | NQ | [156][157][158] | |
Mehdy Metella | 100 m motylkowym (m) | 51,53 | 10. | 51,32 | 9. | NQ | [159][160][161] | |
Léon Marchand | 200 m motylkowym (m) | 1:55,85 | 15. | 1:55,68 | 14. | NQ | [162][163][164] | |
200 m zmiennym (m) | 1:58,30 | 18. | NQ | [165][166][167] | ||||
400 m zmiennym (m) | 4:10,09 | 7. | N/A | 4:11,16 | 6. | [168][169] | ||
Marc-Antoine Olivier | 10 km (m) | N/A | 1:50:23,0 | 6. | [170] | |||
David Aubry | N/A | DNF | ||||||
Clément Mignon Maxime Grousset Charles Rihoux Mehdy Metella | sztafeta 4 × 100 m dowolnym (m) | 3:12,35 | 4. | N/A | 3:11,09 | 6. | [171][172] | |
Jordan Pothain Hadrien Salvan Enzo Tesic Jonathan Atsu | sztafeta 4 × 200 m dowolnym (m) | 7:08,88 | 11. | N/A | NQ | [173][174] | ||
Yohann Ndoye Brouard Antoine Viquerat Léon Marchand Mehdy Metella | sztafeta 4 × 100 m zmiennym (m) | 3:33,41 | 10. | N/A | NQ | [175][176] | ||
Mélanie Henique | 50 m dowolnym (k) | 24,69 | 13. | 24,63 | 11. | NQ | [177][178][179] | |
Marie Wattel | 24,82 | 18. | 24,76 | 14. | NQ | |||
100 m dowolnym (k) | 53,71 | 16. | 53,12 | 9. | NQ | [180][181][182] | ||
Charlotte Bonnet | 53,67 | 15. | 54,10 | 15. | NQ | |||
200 m dowolnym (k) | 1:56,88 | 10. | 1:57,35 | 13. | NQ | [183][184][185] | ||
Béryl Gastaldello | 100 m grzbietowym (k) | 1:00,69 | 23. | NQ | [186][187][188] | |||
Marie Wattel | 100 m motylkowym (k) | 57,08 | 8. | 56,16 | 2. | 56,27 | 6. | [189][190][191] |
Cyrielle Duhamel | 200 m zmiennym (k) | 2:11,11 | 11. | 2:10,84 | 11. | NQ | [192][193][194] | |
Fantine Lesaffre | 2:14,20 | 21. | NQ | |||||
400 m zmiennym (k) | 4:41,98 | 13. | N/A | NQ | [195][196] | |||
Lara Grangeon | 10 km (k) | N/A | 2:00:57,3 | 9. | [197] | |||
Béryl Gastaldello Charlotte Bonnet Margaux Fabre Anouchka Martin | sztafeta 4 × 100 m dowolnym (k) | 3:36,61 | 10. | N/A | NQ | [198][199] | ||
Charlotte Bonnet Assia Touati Lucile Tessariol Margaux Fabre | sztafeta 4 × 200 m dowolnym (k) | 7:55,05 | 7. | N/A | 7:58,15 | 8. | [200][201] |
Pływanie synchroniczne
- Osobny artykuł: Pływanie synchroniczne na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Finał | Źródło | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Runda techniczna | Runda dowolna | Razem | Miejsce | Runda techniczna | Runda dowolna | Razem | Miejsce | |||
Punkty | Punkty | Punkty | Punkty | Punkty | Punkty | |||||
Charlotte Tremble Laura Tremble | Duety | 88,5667 | 87,3474 | 175,9141 | 8. | 87,3474 | 89,6333 | 176,9807 | 8. | [202][203][204] |
Podnoszenie ciężarów
- Osobny artykuł: Podnoszenie ciężarów na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Rwanie | Podrzut | Razem | Pozycja | Źródło | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Pozycja | Wynik | Pozycja | |||||
Bernardin Matam | -67 kg mężczyzn | 135 kg | 11. | DNF | [205] | |||
Anais Michel | -49 kg kobiet | 78 kg | 10. | 99 kg | 6. | 177 kg | 7. | |
Dora Tchakounté | -59 kg kobiet | 96 kg | 2. | 117 kg | 4. | 213 kg | 4. | |
Gaëlle Nayo-Ketchanke | -87 kg kobiet | 108 kg | 7. | 139 kg | 5. | 247 kg | 5. |
Rugby 7
- Osobny artykuł: Rugby 7 na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
|
|
Drużyna | Konkurencja | Faza grupowa | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał/Mecz 3.miejsce | Pozycja | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | ||||
Francja | kobiety | Fidżi 12:5 | Brazylia 40:5 | Kanada 31:0 | 1. | Chiny 24:10 | Wielka Brytania 26:19 | Nowa Zelandia 12:26 | [206][207] |
Siatkówka
- Osobny artykuł: Piłka siatkowa na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Drużyna | Konkurencja | Faza grupowa | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | Pozycja | Źródło | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | ||||
Francja | turniej mężczyzn | Stany Zjednoczone P 0:3 | Tunezja W 3:0 | Argentyna P 2:3 | Rosyjski Komitet Olimpijski W 3:1 | Brazylia W 3:2 | 4. | Polska W 3:2 | Argentyna W 3:0 | Rosyjski Komitet Olimpijski W 3:2 | [208] |
Skateboarding
- Osobny artykuł: Skateboarding na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Finał | Pozycja | Źródło | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | Wynik | 1 | 2 | 3 | ||||
Vincent Matheron | park (m) | 70,04 | 74,07 | 67,96 | 74,07 | 27,81 | 27,41 | 42,33 | 7. | [209] |
Madeleine Larcheron | park (k) | 32,34 | 26,42 | 32,15 | 32,34 | NQ | 13. | [210] |
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Finał | Źródło | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Punkty | Miejsce | Punkty | Miejsce | |||
Vincent Milou | street (m) | 34,36 | 5. | 34,14 | 4. | [211] |
Aurélien Giraud | 35,88 | 1. | 29,09 | 6. | ||
Charlotte Hym | street (k) | 5,34 | 17. | NQ | [212] |
Skoki do wody
- Osobny artykuł: Skoki do wody na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Preeliminacje | Półfinał | Finał | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Punkty | Miejsce | Punkty | Miejsce | Punkty | Miejsce | |||
Alexis Jandard | trampolina 3 m indywidualnie (m) | 423,60 | 11. | 357,85 | 16. | NQ | [213][214][215] | |
Matthieu Rosset | wieża 10 m indywidualnie (m) | 275,70 | 29. | NQ | [216][217][218] | |||
Alaïs Kalonji | wieża 10 m indywidualnie (k) | 295,80 | 14. | 269,00 | 16. | NQ | [219][220][221] |
Surfing
- Osobny artykuł: Surfing na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | 1/8 finału | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał/3 miejsce | Pozycja | Źródło | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Runda 1 | Runda 2 | ||||||||||
Wynik | Miejsce | Wynik | Miejsce | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | ||||
Pauline Ado | kobiety | 9,17 | 3. | 9,66 | 2. | Fitzgibbons P 9,03-10,86 | NQ | 9. | [222] | ||
Johanne Defay | 10,63 | 2. | N/A | Hopkins P 9,40-10,84 | NQ | 9. | |||||
Jérémy Florès | mężczyźni | 7,63 | 4. | 11,37 | 2. | Wright P 12,90-15,00 | NQ | 9. | [223] | ||
Michel Bourez | 10,10 | 2. | N/A | Boukhiam W 12,43-9,40 | Medina P 13,66-15,33 | NQ | 5. |
Strzelectwo
- Osobny artykuł: Strzelectwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | Finał | Źródło | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Pozycja | Wynik | Pozycja | |||
Océanne Muller | karabin pneumatyczny (k) | 630,7 | 5. | 187,7 | 5. | [224][225] |
karabin małokalibrowy 3 postawy (k) | 1155-43x | 31. | NQ | [226][227] | ||
Clément Bessaguet | pistolet szybkostrzelny (m) | 582-22x | 7. | NQ | [228][229] | |
Mathilde Lamolle | pistolet pneumatyczny (k) | 578-19x | 5. | 134,6 | 7. | [230][231] |
Céline Goberville | 577-15x | 8. | 114,9 | 8. | ||
Mathilde Lamolle | pistolet sportowy (k) | 582-21x | 12. | NQ | [232] | |
Céline Goberville | 574-23x | 31. | NQ | |||
Carole Cormenier | trap (k) | 117 | 12. | NQ | [233][234] | |
Mélanie Couzy | 110 | 25. | NQ | |||
Lucie Anastassiou | skeet (k) | 119 | 9. | NQ | [235][236] | |
Éric Delaunay | skeet (m) | 124+6 | 1. | 25 | 5. | [237] |
Emmanuel Petit | 121 | 11. | NQ |
Szermierka
- Osobny artykuł: Szermierka na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Taekwondo
- Osobny artykuł: Taekwondo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | 1/8 | Ćwierćfinał | Półfinał | Repesaż | Finał/3.miejsce | Źródło | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | |||
Magda Wiet-Hénin | -67 kg kobiet | Malak Wahba P 10-11 | NQ | 11. | [250] | |||
Althéa Laurin | +67 kg kobiet | Acosta W 21-3 | Zheng Shuyin W 14-6 | Mandić P 5-7 | N/A | Traoré W 17-8 | . | [251] |
Tenis stołowy
- Osobny artykuł: Tenis stołowy na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Runda 1 | Runda 2 | Runda 3 | 1/8 finału | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | Źródło | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | |||
Emmanuel Lebesson | gra pojedyncza (m) | N/A | Gaćina W 4-0 | Fan Zhendong P 0-4 | NQ | 17. | [252] | ||||
Simon Gauzy | N/A | Groth W 4-0 | Ma Long P 1-4 | NQ | 5. | ||||||
Emmanuel Lebesson Simon Gauzy Alexandre Cassin | turniej drużynowy (m) | N/A | Hongkong W 3-0 | Chiny P 0-3 | NQ | 5. | [253] | ||||
Jia Nan Yuan | gra pojedyncza (k) | N/A | Razek W 4-0 | Takahashi W 4-0 | Jeon Ji-hee P 3-4 | NQ | 17. | [254] | |||
Prithika Pavade | N/A | Noskowa P 2-4 | NQ | 49. | |||||||
Jia Nan Yuan Prithika Pavade Stéphanie Loeuillette | turniej drużynowy (k) | N/A | Singapur P 0-3 | NQ | 9. | [255] | |||||
Emmanuel Lebesson Jia Nan Yuan | turniej mieszany | N/A | Hu Heming Tapper W 4-0 | Wong Chun-ting Doo Hoi Kem W 4-3 | Xu Xin Liu Shiwen P 0-4 | Lin Yun-ju Cheng I-ching P 0-4 | 4. | [256] |
Tenis ziemny
- Osobny artykuł: Tenis ziemny na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Pierwsza runda | Druga runda | Trzecia runda | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | Źródło | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | |||
Jérémy Chardy | singiel (m) | Barrios Vera W 2-0 (6:1, 7:6) | Karacew W 2-1 (7:5, 4:6, 6:3) | Broady W 2-1 (7:6, 4:6, 6:1) | Zverev P 0-2 (4:6, 1:6) | NQ | 5. | [257] | |
Ugo Humbert | Andújar W 2-0 (7:6, 6:1) | Kecmanović W 2-1 (4:6, 7:6, 7:5) | Tsitsipas W 2-1 (2:6, 7:6, 6:2) | Chaczanow P 1-2 (6:7, 6:4, 3:6) | NQ | 5. | |||
Gaël Monfils | Iwaszka P 1-2 (4:6, 6:4, 5:7) | NQ | 33. | ||||||
Gilles Simon | Hierasimau P 1-2 (6:4, 3:6, 4:6) | NQ | 33. | ||||||
Jérémy Chardy Gaël Monfils | debel (m) | N/A | Bublik Gołubiew W 2-1 (6:7, 7:6, 10:7) | Struff Zverev P 0-2 (4:6, 5:7) | NQ | 9. | [258] | ||
Pierre-Hugues Herbert Nicolas Mahut | N/A | Murray Salisbury P 0-2 (3:6, 2:6) | NQ | 17. | |||||
Fiona Ferro | singiel (k) | Sevastova W 2-1 (2:6, 6:4, 6:2) | Tormo P 0-2 (1:6, 4:6) | NQ | 17. | [259] | |||
Caroline Garcia | Vekić P 1-2 (2:6, 7:6, 3:6) | NQ | 33. | ||||||
Alizé Cornet | Plíšková P 0-2 (1:6, 3:6) | NQ | 33. | ||||||
Kristina Mladenovic | Badosa P 1-2 (7:6, 3:6, 0:6) | NQ | 33. | ||||||
Caroline Garcia Kristina Mladenovic | debel (k) | N/A | Bertens Schuurs P 1-2 (6:7, 7:5, 9:11) | NQ | 17. | [260] | |||
Alizé Cornet Fiona Ferro | N/A | Switolina Jastremśka W 2-0 (6:2, 6:4) | Mattek-Sands Pegula P 0-2 (1:6, 4:6) | NQ | 9. | ||||
Kristina Mladenovic Nicolas Mahut | mikst | N/A | Wiesnina Karacew P 0-2 (4:6, 2:6) | NQ | 9. | [261] | |||
Fiona Ferro Pierre-Hugues Herbert | N/A | Iga Świątek Łukasz Kubot P 0-2 (3:6, 6:7) | NQ | 9. |
Triathlon
- Osobny artykuł: Triathlon na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Pływanie | Zmiana 1 | Jazda na rowerze | Zmiana 2 | Bieg | Czas | Pozycja | Źródło |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Léonie Périault | kobiety | 19:13 | 0:43 | 1:03:05 | 0:33 | 34:09 | 1:57:49 | 5. | [262] |
Cassandre Beaugrand | 19:37 | 0:42 | DNF | ||||||
Vincent Luis | mężczyźni | 17:39 | 0:39 | 56:45 | 0:30 | 30:51 | 1:46:24 | 13. | [263] |
Dorian Coninx | 18:04 | 0:41 | 56:18 | 0:30 | 31:25 | 1:46:54 | 17. | ||
Léo Bergère | 18:00 | 0:41 | 56:22 | 0:30 | 31:47 | 1:47:20 | 21. | ||
Léonie Périault Dorian Coninx Cassandre Beaugrand Vincent Luis | sztafeta | 04:02 04:12 04:19 03:54 | 0:40 0:38 0:38 0:35 | 10:22 09:24 10:31 09:34 | 0:31 0:27 0:29 0:27 | 06:05 05:28 09:34 05:48 | 1:24:04 | [264] |
Wioślarstwo
- Osobny artykuł: Wioślarstwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Repasaż | Półfinały | Finał | Miejsce | Źródło | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | M. | Czas | M. | Czas | M. | Czas | M. | ||||
Hugo Boucheron Matthieu Androdias | M2x | 6:10,45 | 1. | N/A | 6:20,45 | 1. | 6:00,33 Finał A | 1. | [265] | ||
Thibaud Turlan Guillaume Turlan | M2- | 7:09,79 | 4. | 6:49,19 | 2. | 6:52,24 | 6. | 6:28,01 Finał B | 3. | 9. | [266] |
Hélène Lefebvre Élodie Ravera-Scaramozzino | W2x | 7:03,78 | 3. | N/A | 7:12,68 | 4. | 6:58,52 | 2. Finał B | 8. | [267] | |
Laura Tarantola Claire Bové | LW2x | 7:03,47 | 1. | N/A | 6:42,92 | 2. | 6:47,68 | 2. Finał A | [268] | ||
Violaine Aernoudts Margaux Bailleul Marie Jacquet Emma Lunatti | W4x | 6:33,64 | 5. | 6:47,41 | 5. | N/A | 6:29,70 | 3. Finał B | 9. | [269] |
Wspinaczka sportowa
- Osobny artykuł: Wspinaczka sportowa na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | Finał | Pozycja | Źródło | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wyniki | Punkty | Miejsce | Wyniki | Punkty | ||||||||
Wspinaczka na szybkość | Bouldering | Prowadzenie | Wspinaczka na szybkość | Bouldering | Prowadzenie | |||||||
Mickael Mawem | mężczyźni | 3 | 1 | 11 | 33 | 1. | 3 | 2 | 7 | 42 | 5. | [270][271] |
Bassa Mawem | 1 | 18 | 20 | 360 | 7. | DNS | 8. | |||||
Anouck Jaubert | kobiety | 2 | 13 | 15 | 390 | 8. | 2 | 6 | 7 | 84 | 6. | [272][273] |
Julia Chanourdie | 8 | 15 | 9 | 108 | 13. | NQ | 13. |
Zapasy
- Osobny artykuł: Zapasy na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | 1/8 | Ćwierćfinał | Półfinał | Repesaż 1 | Finał | Źródło | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Pozycja | |||
Mathilde Rivière | -57 kg kobiet styl wolny | Chongordzul P 5-7 | NQ | 14. | [274] | |||
Koumba Larroque | -68 kg kobiet styl wolny | Batceceg P 1-12 | NQ | 13. | [275] |
Żeglarstwo
- Osobny artykuł: Żeglarstwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020.
Zawodnik | Konkurencja | Wyścig | Punkty | Finałowa pozycja | Źródło | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M* | |||||
Marie Bolou | Laser Radial | 28 | 27 | 5 | 15 | 7 | 2 | 16 | 14 | 7 | N/A | NQ | 121 | 11. | [276] | ||
Lili Sebesi Albane Dubois | 49erFX | 4 | 15 | 10 | 6 | 8 | 2 | 7 | 14 | 13 | 14 | 2 | 16 | 111 | 9. | [277] | |
Camille Lecointre Aloïse Retornaz | 470 | 3 | 2 | 4 | 7 | 1 | 6 | 5 | 10 | 4 | N/A | 12 | 54 | [278] | |||
Charline Picon | RS:X | 1 | 6 | 2 | 1 | 4 | 2 | 3 | 6 | 3 | 2 | 6 | 2 | 38 | [279] | ||
Jean-Baptiste Bernaz | Laser | 1 | 9 | 13 | 9 | 7 | 16 | 4 | 9 | 22 | N/A | 2 | 92 | 6. | [280] | ||
Kevin Peponnet Jeremie Mion | 470 | 4 | 7 | 11 | 13 | 12 | 2 | 11 | 11 | 13 | N/A | NQ | 87 | 11. | [281] | ||
Lucas Rual Emile Amoros | 49er | 15 | 9 | 15 | 8 | 13 | 11 | 15 | 10 | 12 | 16 | 10 | NQ | 134 | 15. | [282] | |
Thomas Goyard | RS:X | 5 | 3 | 13 | 1 | 1 | 3 | 6 | 7 | 1 | 9 | 3 | 22 OCS | 74 | [283] | ||
Quentin Delapierre Manon Audinet | Nacra 17 | 4 | 3 | 5 | 9 | 7 | 10 | 4 | 13 | 7 | 7 | 7 | 8 | 84 | 8. | [284] |
M – Wyścig medalowy
Przypisy
- ↑ Flagbearers for 2020 Summer Olympics. Olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympedia – France at the 2020 Summer Olympics. Olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Tokyo 2020 Medal Table. olympics.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Tokyo 2020 Olympic games Badminton. bwfbadminton.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ a b Results Tokyo 2020 Olympic games Badminton. bwfbadminton.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Tokyo 2020 Olympic Games Badminton Men’s Singles Draw. bwfbadminton.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Tokyo 2020 Olympic games Badminton. bwfbadminton.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Tokyo 2020 Olympic games Badminton. bwfbadminton.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Tokyo 2020 Olympic Games Badminton Women’s Singles Draw. bwfbadminton.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Tokyo 2020 Olympic Games Badminton. bwfbadminton.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Tokyo 2020 Olympic Games Badminton. bwfbadminton.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Tokyo 2020 Olympic games Badminton. bwfbadminton.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Tokyo 2020 Olympic Games Badminton Mixed Doubles Draw. bwfbadminton.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympedia Flyweight (48–52 kilograms), Men. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympedia Featherweight (52–57 kilograms), Men. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympedia Lightweight (57–63 kilograms), Men. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympedia Super-Heavyweight (>91 kilograms), Men. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympedia Lightweight (57–60 kilograms), Women. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ FRASCA Loris. gymnastics.sport. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ TOMMASONE Cyril. gymnastics.sport. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ AIT SAID Samir. gymnastics.sport. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ a b c d e BOYER Marine. fig-gymnastics.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ a b c d e DE JESUS DOS SANTOS Melanie. fig-gymnastics.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ a b c d e FRIESS Aline. fig-gymnastics.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ a b c d e HEDUIT Carolann. fig-gymnastics.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Federation Internationale de Gymnastique. fig-gymnastics.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Gymnastics Tokyo 2021 Results Men. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Gymnastics Tokyo 2021 Results Women. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympedia Individual, Men. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympedia Individual, Women. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Equestrian Olympic Games 2020 Dressage Individual Results Grand Prix. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Equestrian Olympic Games 2020 Dressage Individual Results Grand Prix Special. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Equestrian Olympic Games 2020 Dressage Individual Results Grand Prix Special to Music. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Equestrian Olympic Games 2020 Dressage Team Results Grand Prix Special. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympic Games-Tokyo Jumping Individual Qualifier. fei.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympic Games-Tokyo Jumping Individual Final. fei.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympedia – Team, Open. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympic Games-Tokyo Jumping Team Qualifier. fei.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympic Games Tokyo Eventing Individual. fei.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Rezerwowy.
- ↑ Olympic Games Tokyo Eventing Team. fei.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympic Games Tokyo Men U60. judoinside.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympic Games Tokyo Men U66. judoinside.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympic Games Tokyo Men U73. judoinside.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympic Games Tokyo Men U90. judoinside.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympic Games Tokyo Men U100. judoinside.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympic Games Tokyo Men O100. judoinside.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympic Games Tokyo Women U48. judoinside.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympic Games Tokyo Women U52. judoinside.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympic Games Tokyo Women U57. judoinside.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympic Games Tokyo Women U63. judoinside.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympic Games Tokyo Women U70. judoinside.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympic Games Tokyo Women U78. judoinside.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympic Games Tokyo Women O78. judoinside.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympedia Team, Mixed. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Canoe Sprint–Results Book. canoeicf.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Canoe Slalom – Results Book – Tokyo 2020. canoeicf.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympedia – Kata, Men. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Kumite, ≤67 kg, Men. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Kumite, ≤67 kg, Men – Bout #2. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Kumite, ≤67 kg, Men – Bout #4. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Kumite, ≤67 kg, Men – Bout #7. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Kumite, ≤67 kg, Men – Bout #8. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Kumite, ≤67 kg, Men – Bout #1. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Kumite, ≤67 kg, Men – Bout 1/2. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Kumite, >61 kg, Women. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Kumite, ≤61 kg, Women – Bout #1. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Kumite, ≤61 kg, Women – Bout #4. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Kumite, ≤61 kg, Women – Bout #6. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Kumite, ≤61 kg, Women – Bout #8. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Cycling Olympic games 2020 results Men. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Cycling Olympic games 2020 results Women. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Wyścig o miejsca 5-8.
- ↑ a b c d e Track Cycling – Tokyo 2021 – Results Men. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ a b c d e Track Cycling – Tokyo 2021 – Results Women. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Mountain Bike – Tokyo 2021 – Results Women. the-sport.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Mountain Bike – Tokyo 2021 – Results Men. the-sport.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ BMX Cycling – Tokyo 2021 Results Women. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ BMX Cycling – Tokyo 2021 Results Men. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympedia – Park, Men. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Women’s Olympic Games Basketball 2021 Group B. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Women’s Olympic Games Basketball 2021 Final Round. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Men’s Olympic Games Basketball 2021 Group B. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Men’s Olympic Games Basketball 2021 Final Round. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Final standings pools Toyko 2020 Summer Olympic Games Basketball – 3x3 event 2021. fiba.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Final standings brackets Toyko 2020 Summer Olympic Games Basketball – 3x3 event 2021. fiba.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Men’s 100m. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Men’s 800m. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Men’s 1500m. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Men’s 5,000m. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Men’s 10,000m. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Men’s 110mH. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Men’s 400mH. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Men’s 3000mSC. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Men’s Marathon. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Men’s 4x100m. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Men’s 4x400m. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Men’s 20km Race Walk. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Men’s 50km Race Walk. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Women’s 200m. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Women’s 400m. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Women’s 800m. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Women’s 100mH. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Women’s Marathon. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Women’s 4x100m. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Women’s 4x400m. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Men’s Discus Throw. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Men’s Long Jump. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Men’s Triple Jump. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Men’s Hammer Throw. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Men’s Pole Vault. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Women’s Hammer Throw. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Women’s Discus Throw. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Women’s Long Jump. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Women’s Triple Jump. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Men’s Decathlon. worldathletics.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Tokyo 2020 Archery Men’s Individual Ranking Round. worldarchery.sport. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Tokyo 2020 Archery Men’s Individual Brackets. worldarchery.sport. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Tokyo 2020 Archery Men’s Final Brackets. worldarchery.sport. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Tokyo 2020 Archery Women’s Individual Ranking Round. worldarchery.sport. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Tokyo 2020 Archery Women’s Individual Brackets. worldarchery.sport. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Tokyo 2020 Archery Women’s Final Brackets. worldarchery.sport. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Tokyo 2020 Archery Men’s Team Ranking Round. worldarchery.sports. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Tokyo 2020 Archery Men’s Team Brackets. worldarchery.sports. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Tokyo 2020 Archery Mixed Team Ranking Round. worldarchery.sports. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Tokyo 2020 Archery Mixed Team Brackets. worldarchery.sports. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympic Games Tokyo 2020UIPM. uipmworld.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympic Games Tokyo 2020 UIPM. uipmworld.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Men’s Olympic Football Torurnament Tokyo 2020. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Handball – Women’s Olympic Games 2021 Group A. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Handball – Women’s Olympic Games 2021 Final round. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Handball – Men’s Olympic Games 2021 Group A. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Handball – Men’s Olympic Games 2021 Final round. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 50 m Freestyle Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 50 m Freestyle Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 50 m Freestyle Final. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 100 m Freestyle Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 100 m Freestyle Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 100 m Freestyle Final. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Freestyle Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Freestyle Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Freestyle Final. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 400 m Freestyle Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 400 m Freestyle Final. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 800 m Freestyle Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 800 m Freestyle Final. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 100 m Backstroke Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 100 m Backstroke Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 100 m Backstroke Final. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Backstroke Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Backstroke SemifinalsHeats Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Backstroke Final. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 100 m Breaststroke Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 100 m Breaststroke Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 100 m Breaststroke Final. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Breaststroke Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Breaststroke Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Breaststroke Finals Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 100 m Butterfly Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 100 m Butterfly Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 100 m Butterfly Final Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Butterfly Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Butterfly Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Butterfly Final Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Medley Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Medley Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 200 m Medley Final. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 400 m Medley Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 400 m Medley Final. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 10 km. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 4x100 m Freestyle Relay Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 4x100 m Freestyle Relay Final. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 4x200 m Freestyle Relay Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 4x200 m Freestyle Relay Final. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 4x100 m Medley Relay Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Men 4x100 m Medley Relay Final. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results 50 m Freestyle Women Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results 50 m Freestyle Women Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results 50 m Freestyle Women Final. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results 100 m Freestyle Women Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results 100 m Freestyle Women Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results 100 m Freestyle Women Final. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results 200 m Freestyle Women Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results 200 m Freestyle Women Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results 200 m Freestyle Women Final. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Women 100 m Backstroke Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Women 100 m Backstroke Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Women 100 m Backstroke Final. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Women 100 m Butterfly Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Women 100 m Butterfly Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Women 100 m Butterfly Final. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Women 200 m Medley Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Women 200 m Medley Semifinals Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Women 200 m Medley Final. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Women 400 m Medley Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Women 400 m Medley Final. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Women 10 km. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Women 4x100 m Freestyle Relay Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Women 4x100 m Freestyle Relay Final. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Women 4x200 m Freestyle Relay Heats Summary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Women 4x200 m Freestyle Relay Final. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Artistic Swimming Women Duet Technical Routine. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Artistic Swimming Women Duet Free Routine Preliminary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Artistic Swimming Women Duet Free Routine final. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results by Events IWF. iwf.net. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Women’s Olympic Games Rugby 2021 Pool A. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Rugby Women’s Olympic Games 2020 Final Round. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Volleyball Olympic Games Tokyo 2020. volleyballworld.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympedia – Park, Men. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympedia – Park, Women. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Skateboarding – Tokyo 2021 Results Men. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Skateboarding – Tokyo 2021 Results Women. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Men 3m Springboard Result Preliminary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Men 3m Springboard Result Semifinal. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Men 3m Springboard Result Final. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Men 10m Platform Result Preliminary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Men 10m Platform Result Semifinal. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Men 10m Platform Result Final. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Women 10m Platform Result Preliminary. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Women 10m Platform Result Semifinal. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Women 10m Platform Result Final. fina.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympedia – Shortboard, Women. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympedia – Shortboard, Men. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results 10m Air Rifle Women Qualification. issf-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results 10m Air Rifle Women Final. issf-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results 50m Rifle 3 Positions Women Qualification. issf-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results 50m Rifle 3 Positions Women Final. issf-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results 25m Rapid Fire Pistol Men Qualification. issf-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results 25m Rapid Fire Pistol Men Final. issf-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results 10m Air Pistol Women Qualification. issf-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results 10m Air Pistol Women Final. issf-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results 25m Pistol Women Qualification. issf-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results Trap Women Qualification. issf-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results Trap Women Final. issf-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results Skeet Women Qualification. issf-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results Skeet Women Final. issf-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Shooting sports – Olympic Games 2020 Results Skeet Men. issf-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Internationale Fencing Federation. fie.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Internationale Fencing Federation. fie.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Internationale Fencing Federation. fie.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Internationale Fencing Federation. fie.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Pojedynek o miejsca 5-8.
- ↑ Pojedynek o miejsce 5.
- ↑ Internationale Fencing Federation. fie.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Internationale Fencing Federation. fie.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Internationale Fencing Federation. fie.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Internationale Fencing Federation. fie.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Internationale Fencing Federation. fie.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Internationale Fencing Federation. fie.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Welterweight (≤67 kilograms), Women. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Heavyweight (>67 kilograms), Women. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Table tennis – Men’s Olympic Games 2020 Results. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Table tennis – Men’s Olympic Games 2020 Team Results. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Table tennis – Women’s Olympic Games 2021 Results. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Table tennis – Women’s Olympic Games 2021 Team Results. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Table tennis – Mixed Doubles Olympic Games 2021 Results. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Tennis Men’s Olympic Games 2021. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Tennis Men’s Olympic Games Doubles 2021. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Tennis Women’s Olympic Games 2021. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Tennis Women’s Olympic Games Doubles 2021. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Tennis Mixed Doubles Olympic Games 2021. the-sports.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Elite Women 2020 Tokyo. triathlon.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Elite Men 2020 Tokyo. triathlon.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Results Mixed Relay 2020 Tokyo. triathlon.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Events World Rowing Men’s Double Sculls Results Summary by Event. worldrowing.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Events World Rowing Men’s Pair Results Summary by Event. worldrowing.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Events World Rowing Women’s Double Sculls Results Summary by Event. worldrowing.com. (ang.).
- ↑ Evants World Rowing Lightweight Womens Double Sculls Results Summary by Event. worldrowing.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Evants World Rowing Womens Double Quadruple Sculls Results Summary by Event. worldrowing.com. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Sport Climbing Results. ifsc-climbing.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympedia – Combined, Men. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Sport Climbing Results. ifsc-climbing.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympedia – Combined, Women. olympedia.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympic Games 2020 Female wrestling Seniors 57 kg. uniteworldwrestling.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ Olympic Games 2020 Female wrestling Seniors 68 kg. uniteworldwrestling.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ World Sailing Tokyo 2020 Olympic Games ICLA 6 Women. sailing.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ World Sailing Tokyo 2020 Olympic Games 49er FX Women. sailing.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ World Sailing Tokyo 2020 Olympic Games 470 Women. sailing.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ World Sailing Tokyo 2020 RS:X Women. sailing.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ World Sailing Tokyo 2020 ICLA 7 Men. sailing.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ World Sailing Tokyo 2020 470 Men. sailing.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ World Sailing Tokyo 2020 49er Men. sailing.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ World Sailing Tokyo 2020 RS:X Men. sailing.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- ↑ World Sailing Tokyo 2020 Nacra 17 Mixed. sailing.org. [dostęp 2023-05-11]. (ang.).
- p
- d
- e
Letnie IO |
|
---|---|
Zimowe IO |
|
- p
- d
- e
Państwa uczestniczące w Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020 w Tokio